Vilniaus miesto gimnazistų lengvosios atletikos čempionatas

Geriausi mokyklos sportininkai gegužės 19 dieną dalyvavo gimnazijų čempionate, kuris vyko lengvosios atletikos manieže. Mūsų licėjaus komandos gretose nebuvo nė vieno lengvaatlečio, tačiau draugiški ir pasiaukojantys dalyviai garbingai kovojo įvairiose lengvosios atletikos rungtyse. Aukščiausią (t. y. 5-ą) vietą iškovojo vaikinų 4 x 200 m estafetė, kurioje bėgo Justas Vagonis (IIIb), Aurelijus Čeponis (IIu2), Rokas Petraitis (IVu) ir Dominykas Deltuva (IIIb). Puikiai sekėsi ir beisbolo kamuoliuko metimo rungtis – 6-ąsias vietas iškovojo Ąžuolas Kaupas (IVu), numetęs kamuoliuką 72 m, ir Gerda Girončikaitė (Ia), numetusi 42,20 m, o 7-ą vietą užėmė Živilė Poliačenko (Ia) – 41,90 m. Tarp varžybų geriausiųjų pateko J. Vagonis, nubėgęs 60 m per 7,21 s (9 vieta), ir D. Deltuva, nubėgęs 200 m per 26,02 s (10 vieta). Tai buvo baigiamosios Vilniaus miesto XV gimnazijų sporto žaidynių varžybos, kuriose Inžinerijos licėjus užėmė 12 vietą.