6–10 klasių sporto dienos vainikavo mokslo metų pabaigą

Dvi dienas mokyklos sporto aikštyne varžėsi visi aktyviausi ir sportiškiausi licėjaus auklėtiniai: pirmąją dieną – šeštokai ir septintokai, o antrąją – 8–10 klasių mokiniai. Konkurenciją sudarė ir svečių iš Latvijos komanda. Sporto diena prasidėjo mokinių rikiuote ir bėgimu aplink mokyklą. Bendra mankšta suteikė gerų emocijų pirmajai rungčiai – estafetiniam bėgimui. 5 mergaitės ir 5 berniukai, perduodami estafetinę lazdelę klasės draugams, suko ratus po 250 m aplink aikštelę. Greičiausi buvo 6b ir 7e mokiniai. Vėliau vaikai pasiskirstė po aikštyną ir dalyvavo pasirinktų sporto šakų (futbolo, krepšinio, tinklinio, kėglių, smiginio, kvadrato) varžybose. Karštų kovų, prasidėjusių futbolo aikštelėje, nenumaldė ir didžiulė kaitra. Nugalėtojais tapo 7e klasės berniukai. Krepšinio aikštelėje pasižymėjo Greta Paršutaitė (6b) ir Hugo Skujenieks iš Latvijos (jaunesniųjų grupė), Živilė Poliačenko (9a) ir Nikas Sucharskas (8c) (vyresniųjų grupė). Kvadrato varžybas laimėjo 6c klasės mokinių rinktinė. Tinklinio aikštelėje nugalėtojais tapo 7d klasės vaikinai. Labai aktyviai šeštokai ir septintokai dalyvavo kėglių varžybose, kur pergalę iškovojo Saulė Dirsytė iš 7c klasės. Savo akių taiklumą mokiniai išbandė smiginio varžybose. 6–7 klasių grupėje nugalėjo 7e klasės mokinė Jonė Čiapaitė ir latvis Frederiks Jegeris. Vyresniųjų grupėje taikliausi buvo Marija Martinaitytė (8a) ir Aurelijus Čeponis (10u2).

Vyresniųjų klasių mokiniai labai aktyviai dalyvavo 16 kg svarmens mėtymo rungtyje. Jėgas išbandė ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei auklėtojai. Galingiausią metimą pademonstravo direktorės pavaduotojas neformaliajam ugdymui Valentinas Butanavičius (6,68 m). Tarp mokinių svarmens mėtymo rungtyje nugalėtojais tapo 10u2 klasės mokiniai – Urtė Stankevičiūtė (5,33 m) ir Ramojus Balevičius (6,30 m). Visi stipriausi sportininkai apdovanoti nugalėtojų diplomais.

Sporto dienos renginius padėjo vykdyti mokinių Sporto tarybos nariai. Gera nuotaika buvo palydėti pasibaigę mokslo metai. Kūno kultūros mokytojų kolektyvas linkėjo mokiniams saugiai pailsėjus, sustiprėjus grįžti rudenį į sporto aikštynus ir stiprinti brangiausią turtą – sveikatą.