Neformalus ugdymas

PATVIRTINTA
Vilniaus Gedimino technikos universiteto
inžinerijos licėjaus direktoriaus
2019 m. rugsėjo 2 d. įsakymu Nr. V-

 NEFORMALIOJO UGDYMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2019/2020 M.M.

 Inžinerijos būreliai

Robotika (1-8 kl.)

Gražina Borisevičienė
grazina.boriseviciene@vgtulicejus.lt

Pirmadienis
13.10 – 13.55 (1 kl.)
14.05 – 14.50 (2-4 kl.)

Antradienis
13.10 – 13.55 (1 kl.)
14.05 – 14.50 (2-4 kl.)
15.00 – 15.45 (5-8 kl.)
15.55 – 16.40 (5-8 kl.)

Ketvirtadienis
14.05 – 14.50 (1-3 kl.)
15.00 – 15.45 (5-8 kl.)
15.55 – 16.40 (5-8 kl.)

Penktadienis
14.05 – 14.50 (4-8 kl.)

Antakalnio 120
Daugiafunkcis centras (5 a.)

Robotika (Arduino, M-bot, micro:bit) (5-8 kl.)

Pavel Fikert
https://forms.gle/Eq49Hi1Dvx3DXudz9

Pirmadienis
13.10 – 14.50

Antakalnio 120
310 kab.
InterLab (interaktyvioji eksperimentų laboratorija) 3-6 kl.

Ignas Jurčiukonis
ignas.jurciukonis@gmail.com

Trečiadienis
15.00 – 15.45

Antakalnio 120
310 kab.
FabLab dirbtuvės (5-12 kl.)

Romualdas Kličius

Trečiadienis ir penktadienis
14.05 – 14.50
Antakalnio 120
106 kab.
FabLab dirbtuvės

Mindaugas Petravičius

Derinama

Antakalnio 120
106 kab.

Programavimas 1-2 kl.  (Mokamas – 35 Eur. (yra galimybė naudotis NVŠ krepšeliu)

Registracija: www.mokslosviesa.lt

Pirmadienis
13.00 – 14.30

Antakalnio 120 (213 kab.)

Programavimas 3-4 kl. (Mokamas – 35 Eur. (yra galimybė naudotis NVŠ krepšeliu)

Registracija: www.mokslosviesa.lt

Pirmadienis
14.30 – 16.00

Antakalnio 120 (213 kab.)

Programavimas 5-10 kl. (Mokamas – 35 Eur. (yra galimybė naudotis NVŠ krepšeliu)

Registracija: www.mokslosviesa.lt

Pirmadienis
16.00 – 17.30

Antakalnio 120 (213 kab.)

Programavimas 1-4 kl. (Mokamas – 35 Eur. (yra galimybė naudotis NVŠ krepšeliu)

Registracija: www.mokslosviesa.lt

Pirmadienis
14.00 – 15.30
15.30 – 17.00

Nemenčinės pl 16/2

Programavimas 1-4 kl. (Mokamas – 35 Eur. (yra galimybė naudotis NVŠ krepšeliu)

Registracija: www.mokslosviesa.lt

Bus derinama

Dvarčionių skyrius

Turing School

Minecraft ir virtualių pasaulių programavimas (1-4 kl.)

Mokamas: 40EUR/mėn. (25 EUR taikant NVŠ)

Registracija:

https://tsociety.typeform.com/to/OtJ8z4

Trečiadienis
15.00 val.

Antakalnio g. 120
(bus patikslinta)

Turing School

Įvadas į kompiuterių mokslą (5-8 kl.)

Mokamas: 50EUR/mėn. (35 EUR taikant NVŠ)

Registracija: 

https://tsociety.typeform.com/to/ouEbQi

Trečiadieniais
15.00 val.

Antakalnio g. 120
(bus patikslinta)

Bricks4kidz

„Mokomės. Statome. Žaidžiame su LEGO“ (1-4 kl.)

Mokamas

Gintarė (8 652 85424)

Penktadieniais
14.00 – 15.00
(nuo rugsėjo 20 d.)

 

Pirmadieniais
14.00 – 15.00
(nuo rugsėjo 23 d.)

Dvarčionių skyrius

 

 

Antakalnio g. 120

Kalbų būreliai

Vokiečių k. „SUPERKINDER“

Regina Januškevičienė
regina.januskeviciene@gmail.com
Laikas derinamas tiesiogiai su mokytoja Nemenčinės pl.16/2

Debatai vokiečių kalba (9-12 kl.)
„Jugend Debattiert International“

Kristina Sagaidak
kristina.zvejone@gmail.com

Ketvirtadienis
14.05 – 15.30

Antakalnio 120
215 kab.

American English School anglų kalbos būrelis 7-9 m. mokiniams

(Mokamas, galima panaudoti NVŠ krepšelį)

 

American English School
+37065042480  www.ames.lt

Veikla vyks nuo spalio 1 dienos

Pirmadienis
14.30 – 16.00

Antradienis
14.30 – 16.00

Penktadienis
14.00 – 15.30

Antakalnio g. 120
408 kab.

American English School anglų kalbos būrelis 10-14 m. mokiniams

(Mokamas, galima panaudoti NVŠ krepšelį)

American English School
+37065042480  www.ames.lt

Veikla vyks nuo spalio 1 dienos

Ketvirtadienis
15.00 – 16.30

Antakalnio g. 120
408 kab.

Muzikos būreliai

Gitarų ansamblis (6-11 kl.)

Svetlana Kirkilienė
izofone66@gmail.com

Pirmadienis
15.00 – 15.45

Trečiadienis
15.00 – 15.45

Antakalnio 120
411 kab.

Vokalinės muzikos ansamblis  (8-12 kl. vaikinai)

Svetlana Kirkilienė
izofone66@gmail.com

Penktadienis
15.00 – 16.30

Antakalnio 120
411 kab.
Folkloro ansamblis (1-4 kl.)

Goda Kovalenkienė
goda.kovalenkiene@gmail.com

Pirmadienis
13.10 – 13.55

Antradienis
14.05 – 14.50

Antakalnio 120
401 kab.

Folkloro ansamblis (5-8 kl.)

Goda Kovalenkienė
goda.kovalenkiene@gmail.com

Pirmadienis ir antradienis
15.00 – 15.45

Antakalnio 120
401 kab.
Kanklės (pažengusiųjų grupė)

Goda Kovalenkienė
goda.kovalenkiene@gmail.com

Pirmadienis
14.05 – 14.50

Antakalnio 120
401 kab.
Kanklės (pradedantiesiems)

Goda Kovalenkienė
goda.kovalenkiene@gmail.com

Ketvirtadienis
13.10 – 13.55

Antakalnio 120
401 kab.

Kamerinis choras (1-4 kl.)

Jūras Liucijus Bajerčius

Trečiadienis
15.00 – 15.45

Penktadienis
15.00 – 15.45

Antakalnio 120
411 kab.

Vokalinis ansamblis (Dvarčionių skyrius, 1-4 kl.)

Daina Bagdonienė

Antradienis
(Dvarčionių sk.)
14.05 – 14.50 (1 kl.)

Ketvirtadienis
14.05 – 14.50 (2-4 kl.)

Nemenčinės pl. 16/2

Choreografijos būreliai

Lietuvių liaudies sceninis šokis (1-4 kl.)

Viktorija Petrokaitė
viktorija.petrokaite@gmail.com

Pirmadienis ir trečiadienis
14.05 – 14.50

Antakalnio g. 120, šokių salė

Lietuvių liaudies sceninis šokis (5-8 kl.)

Viktorija Petrokaitė
viktorija.petrokaite@gmail.com

Pirmadienis ir trečiadienis
15.00 – 15.45

Antakalnio g. 120, šokių salė

POP šokis (1-3 kl.) (dalinai mokamas)

Viktorija Petrokaitė
viktorija.petrokaite@gmail.com

Antradienis ir ketvirtadienis
14.05 – 14.50

Antakalnio g. 120, šokių salė

POP šokis (4-6 kl.) (dalinai mokamas)

Viktorija Petrokaitė
viktorija.petrokaite@gmail.com

Antradienis ir ketvirtadienis
15.00 – 15.45

Antakalnio g. 120, šokių salė

Kūrybiškumas ir improvizacija (1-4, 5-8 kl.)

Viktorija Petrokaitė
viktorija.petrokaite@gmail.com

Pirmadienis ir ketvirtadienis
13.10 – 13.55

Antakalnio g. 120, šokių salė
Pramoginiai šokiai 1 kl. (mokamas)

Ramunė Pabalė
leoramune@gmail.com

Pirmadienis ir trečiadienis
13.00 – 13.45

Nemenčinės pl.16/2
Pramoginiai šokiai 2-3 kl. (mokamas)

Ramunė Pabalė
leoramune@gmail.com

Pirmadienis ir trečiadienis
13.45 – 14.30

Nemenčinės pl.16/2
Pramoginiai šokiai (mokamas)

Ramunė Pabalė
leoramune@gmail.com

Antradienis ir ketvirtadienis
13.00 – 16.30

Antakalnio g. 120, aktų salė

Teatro būreliai

Drama

Loreta Navaitytė

Laikas derinamas tiesiogiai su mokytoja

Nemenčinės pl. 16/2
Teatro studija (1-5 kl.)

Jurgis Valančauskas
jurgis.valancauskas@gmail.com

Pirmadienis
14.30 – 16.00

Antradienis
14.00 – 15.30

Antakalnio 120
Šokių salė

Teatro studija (Nemenčinės pl.)

Jurgis Valančauskas
jurgis.valancauskas@gmail.com

Antradienis
16.00 – 17.30

Nemenečinės pl. 16/2

Teatro studija (6-12 kl.)

Donata Kielaitė-Valančauskienė
donata.kielaite@gmail.com

Pirmadienis
15.15 – 17.30

Trečiadienis
15.00 – 17.45

Antakalnio 120
Aktų salė

Dailės būreliai

Dailės ir dizaino studija (1-12 kl.) Anžela Kuzmienė
anzela.kuzma@yahoo.com

Penktadienis
14.00 – 16.30

Antakalnio 120
Konfucijaus klasė (107 kab.)

Kinų tapyba ir kaligrafija (1-12 kl.) Anžela Kuzmienė
anzela.kuzma@yahoo.com

Pirmadienis
14.00 – 16.30

Antakalnio 120
Konfucijaus klasė (107 kab.)

Tapyba-dailė (Nemenčinės pl. skyrius)

Daiva Tylienė
tyladaiva@gmail.com

Derinama

Nemenčinės pl. 16/2

Sporto būreliai

Krepšinis vaikinams (7-10 kl.)

Diana Bučienė
diana.buciene@gmail.com

Antradienis
15.00 – 16.30

Antakalnio 120
Didžioji salė
Judrieji žaidimai (3-4  kl.)

Akvilė Viligurskaitė
viligurskaite.akvile@gmail.com

Antradienis ir ketvirtadienis
14.05 – 14.50

Antakalnio 120
Mažoji salė
„Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ (5-6 kl.)

Regimantas Lukoševičius
regimantasl@yahoo.com

Pirmadienis
14.00 – 15.00

Trečiadienis
15.45 – 16.00

Antakalnio 120
Didžioji salė

Mažoji salė

Futbolas (8-12 kl. vaikinams)

Liutauras Mažeika
mazeikis@hotmail.com
8 678 11131

Ketvirtadienis
15.00 – 16.30
Antakalnio 120
Futbolo aikštė
Futbolas (1-4 kl.) (mokamas)

Liutauras Mažeika
mazeikis@hotmail.com
8 678 11131

Antradienis
14.45 – 16.00

Penktadienis
14.00 – 15.15

Antakalnio 120
Futbolo aikštė

lauke / mažojoje salėje

Tinklinis I-IV gimn. kl. pažengusiems (jungtinė merginų ir vaikinų grupė)

Rita Vinickienė
rita.vinickiene@gmail.com

Pirmadienis
15.10 – 16.50

Antakalnio 120
Didžioji sporto salė
Tinklinio pradžiamokslis 6-10 kl. (jungtinė mergaičių ir berniukų grupė)

Rita Vinickienė
rita.vinickiene@gmail.com

Trečiadienis
15.10 – 16.50

Antakalnio 120
Didžioji sporto salė
Tinklinis (tinklinio komandų pasiruošimas čempionatams)

Rita Vinickienė
rita.vinickiene@gmail.com

Ketvirtadienis
15.10 – 16.50

Antakalnio 120
Didžioji sporto salė
„Bėk, šok, mesk, gaudyk…“ (pradinės klasės)

Rita Vinickienė
rita.vinickiene@gmail.com

Antradienis
15.10 – 15.55

Penktadienis
14.10 – 14.55

Nemenčinės pl. 16/2
„Bėk, šok, mesk, gaudyk…“ (pradinės klasės)

Rita Vinickienė
rita.vinickiene@gmail.com

Pirmadienis
14.00 – 14.45

Penktadienis
13.00 – 13.45

Antakalnio g. 120

Šachmatai 1-2 kl. ir 3-5 kl. (mokamas)

Gintarė Paulauskaitė
Registracija ir informacija: https://sachmatumokykla.lt/2019-2020-mokslo-metu-pradzia-kaip-uzsiregistruoti

Pirmadienis
13.10 – 13.55 (1-2 kl.)
14.10 – 14.55 (3-5 kl.)

Antakalnio g. 120 (406 kab.)

Šachmatai 1-4 kl. (mokamas)

Gintarė Paulauskaitė
Registracija ir informacija: https://sachmatumokykla.lt/2019-2020-mokslo-metu-pradzia-kaip-uzsiregistruoti

Penktadienis
13.10 – 13.55

Nemenčinės pl. 16/2
(anglų k. kabinete)

Šachmatai 1-4 kl. (mokamas)

Andrius Brazdžionis
Registracija ir informacija: https://sachmatumokykla.lt/2019-2020-mokslo-metu-pradzia-kaip-uzsiregistruoti

Penktadienis
13.00 – 14.00

Dvarčionių sk.

Kiti būreliai

Keramika

Julija Ikamaitė
svieciam@gmail.com
Tel. 8 617 76800

Pirmadieniais
13.00 – 14.30
(grupė pirmokams)

Trečiadieniais
13.00 – 14.30 (I gr.)
14.30 – 16.00 (II gr.)
(2-5  ir vyresnių kl. mokiniams)

Ketvirtadieniais
13.00 – 14.30 (I gr.)
14.30 – 16.00 (II gr.)
(2-5 ir vyresnių kl. mokiniams )

Antakalnio 120
117 kab.

Keramika

Daiva Tylienė
tyladaiva@gmail.com

Derinama Nemenčinės pl. 16/2

Viešasis kalbėjimas ir lyderystė (11-12 kl.)

Egidijus Meiženis

Derinama

Antakalnio 120
207 kab.

Savęs pažinimo užsiėmimai „Sėkmės raktas“ 7-8 kl. mergaitėms

Dangolia Kušlevič-Veršekienė

Derinama

 
„Chemijos olimpiadinių užduočių sprendimas“ (10-11 kl.)

Irena Saulienė
irenasauliene@gmail.com

Pirmadienis
14.05 – 14.50

Antakalnio 120
413 kab.
„Fizikos olimpiadinių užduočių sprendimas“ (8 kl.)

Ignas Jurčiukonis
Ignas.jurciukonis@gmail.com

Ketvirtadienis
15.00 – 15.45  

Antakalnio 120
310 kab.

Mentalinė aritmetika (7-10 m. vaikams

(mokamas)

Aneta Jaurienė
Dali.akademija@gmail.com
Tel. 863867939

Pirmadienį 15.00 val.

Trečiadienį 14.00 val.

Antakalnio 120
Kabinetas tikslinimas

Mentalinė aritmetika (7-10 m. vaikams

(mokamas)

Aneta Jaurienė
Dali.akademija@gmail.com
Tel. 863867939

Pirmadienį 14.00 val.
Ketvirtadienį 14.00val.
Penktadienį
13.10 val.

Nemenčinės pl. skyrius

Mentalinė aritmetika (7-10 m. vaikams

(mokamas)

Aneta Jaurienė
Dali.akademija@gmail.com
Tel. 863867939

Antradienį 15.00 val.
Ketvirtadienį
15.10val.

Dvarčionių skyrius

Jaunieji šauliai (nuo 5 kl.)

Liudas Gumbinas
l.gumbinas@gmail.com

Ignas Jurčiukonis
Ignas.jurciukonis@gmail.com

Antradienis ir ketvirtadienis
15.00 – 15.45

Antakalnio 120
317 kab.

 

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui Ernesta Smalinskė

Tel. (8 5) 234 6000
412 kab.