Mokytojai

2018-2019 mokslo metais dirbantys mokytojai/klasių vadovai/kiti darbuotojai

 

Vardas, Pavardė   Vadovavimas klasei Kabineto Nr.
Pradinio ugdymo mokytojai
Vilė Bajevienė
  1a 205
Daiva Jesilionienė
  1b 202
Vitalija Kikutienė   1c 201
Loreta Navaitytė
  1d Nemenčinės pl. 16
Kamilė Pudžemytė
  1e Nemenčinės pl. 16
Lina Kairiūkštienė   2a 306
Jovita Andrijauskaitė   2b 305
Daiva Cironkienė   2c 408
Jurgita Visockienė   2d Nemenčinės pl. 16
Jolanta Čepliauskienė   2e Nemenčinės pl. 16
Eslanda Spėčiuvienė   2f Nemenčinės pl. 16
Marytė Jagminienė   3a 204
Renata Biveinienė   3b 206
Milda Černiauskaitė   3c 207
Vladislava Janutėnienė   3d 303
Daiva Liepinienė   3e 304
Milda Stūglienė   4a 302
Vanda Kiguolienė   4b 301
Feodotija Grochovskaja   4c 203
Rūta Filončikienė   4d 406
Inga Kalibatienė   4e 401
Inžinerijos mokytojai
Dr. Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė     412
Gražina Borisevičienė     116
Laurynas Dapkevičius     106
Dr. Ramūnas Dzindzalieta
     
Virginija Kasparavičiūtė     110
Romualdas Kličius     106
Anžela Kuzmienė     107
Martynas Matusevičius     421
Mindaugas Petravičius     420
Dorinis ugdymo mokytojai
Inga Bessmertnaja (etika)      
Aurika Mačėnienė (tikyba)   6b 315
Jūratė Vaitkuvienė (tikyba)      
Miroslavas Siniavskis (etika)
     
Renata Žiūkaitė (tikyba)      
Lietuvių kalbos mokytojai
Birutė Aleksaitienė   6f 221
Kęstutis Bredelis      
Giedrė Gečiauskienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Jolanta Juozapaitienė   IIb 219
Reda Kaupinienė   5e 218
Alesia Paškevičienė   6c 404
Giedrė Pilipavičienė   7d 405
Irena Vėbrienė   IVb 403
Ernesta Smalinskė
     
Urtė Šegždavičiūtė   8d 220
Anglų kalbos mokytojai
Sandra Jasionavičienė
     
Sandra Amšiejienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Aurelija Čebelienė   Ia 112
Vitalija Jankauskaitė – Jokūbaitienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Živilė Kavaliauskienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Neringa Leišienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Violeta Petkevičiūtė      
Gelena Rostovceva      
Violeta Stankevičienė      
Ernesta Smalinskė      
Jurgita Sriubaitė      
Dovilė Šatkauskienė      
Lina Švilpienė   7c 216
Dalia Tirlikienė      
Eglė Viteikienė   8b 402
Lotynų kalbos mokytojai
Rūta Beinoravičiūtė      
Prancūzų kalbos mokytojai
Sandra Amšiejienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Martial Henri Pierre Daviaud      
Kinų kalbos mokytojai
Qu Bojin      
Rusų kalbos mokytojai
Andrej Isajev   Ib 415
Erika Kudriavceva   5a 110
Vokiečių kalbos mokytojai
Regina Januškevičienė     Nemenčinės pl. 16
Kristina Sagaidak   IIIa 215
Istorijos, pilietinio ugdymo pagrindų mokytojai
Aistė Oškinytė   7a 313
Vidas Gečionis   8a 318
Liudas Gumbinas      
Dalius Miknevičius   6e 317
Geografijos mokytojai
Jolita Bitinienė   IIIb 321
Egidija Čičiurkienė   5c 319
Ekonomikos ir verslumo mokytojai
Dalia Akopianienė      
Matematikos mokytojai
Vaida Garbenienė

(atostogose vaikui prižiūrėti)

   
Ona Gurevičiūtė   Ic 114
Neringa Reisienė   7b 320
Igor Saburov      
Tomas Silvanavičius   6d 416
Paulius Vanagas   7e 113
Vilma Vitėnienė   IVa 222
Informacinių technologijų mokytojai
Vida Pilkauskaitė     214
Tadas Prakapas     213
Dr. Pavel Stefanovič
     
Fizikos mokytojai
Raimonda Beinortienė   IIa 311
Lukas Bagdonavičius
  6a 312
Marina Glodenienė (atostogose vaikui prižiūrėti)    
Ignas Jurčiukonis   5d 310
Chemijos mokytojai
Violeta Laurinaitienė     413
Irena Saulienė     413
Edita Zubrytė     413
Biologijos, žmogaus saugos mokytojai
Ana Gliebė

(atostogose vaikui prižiūrėti)

   
Edita Daiva Jankauskienė   8c 309
Edita Lukšaitė   IIc 418
Augustė Matvijenkaitė   5b 417
Kūno kultūros mokytojai
Diana Bučienė     Sporto salė
Regimantas Lukoševičius     Sporto salė
Liutauras Mažeika     Sporto salė
Rymantė Neverauskienė     Sporto salė
Rita Vinickienė     Sporto salė
Dailės mokytojai
Asta Kiršienė      
Stanislovas Perlavičius      
Muzikos mokytojai
Daina Bagdonienė      
Živilė Girdžiūtė      
Svetlana Kirkilienė      
Goda Kovalenkienė      
Šokio mokytojai
Inga Bessmertnaja      
Ramunė Pabalė      
Viktorija Petrokaitė      
Neformaliojo ugdymo mokytojai
Jūras Liucijus Bajerčius      
Dr. Renata Česūnienė      
Julija Ikamaitė      
Liutauras Mažeika      
Gintarė Paulauskaitė      
Pagalbos mokiniui specialistai


Vitalija Butkienė
(atostogose vaikui prižiūrėti)
Socialinė pedagogė   109
Loreta Dirsienė Socialinė pedagogė   109
Raselia Gatelienė Psichologė   217
Dangolia Kušlevič Veršekienė Psichologė   316
Irma Rauckytė Logopedė, specialioji pedagogė   314
Violeta Simonavičiūtė Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė   108
Kiti darbuotojai
Ramūnas Buzas Informacinių ir komunikacinių technologijų specialistas   104
Rūta Čižienė Raštinės vadovė   209
Vydūnas Gurskis Informacinių ir komunikacinių technologijų specialistas   104
Rima Kairienė Bibliotekininkė   skaitykla, 407
Lina Krisinelytė Sekretorė   209
Laima Šabūnienė Bibliotekininkė   biblioteka

 

 

DVARČIONIŲ SKYRIUS (Keramikų g. 38, Vilnius)

Pradinio ugdymo mokytojai
Diana Lisovskaja
  1 a1  
Violeta Stankevičienė   2 a1  
Jūratė Budrienė   3 a1  
Rūta Gražulienė   4 a1  
Milda Martinkėnaitė   4 b1  
Anglų kalbos mokytojai
Violeta Stankevičienė      
Diana Lisovskaja      
Muzikos mokytojai
Daina Bagdonienė      
Šokio mokytojai
Viktorija Petrokaitė      
Dorinis ugdymo (tikybos) mokytojai
Renata Žiūkaitė      
Pagalbos mokiniui specialistai
Emilija Baltrūnaitė Psichologė    
Asta Rudokaitė Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė    
Banga Žalienė Logopedė metodininkė    
Kiti darbuotojai
Jūratė Leleckienė Techninių (IT) mokymo priemonių specialistė    
Mindaugas Petravičius Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams