Penktokų sporto šventė

Visus mokslo metus penktokai per kūno kultūros pamokas mokėsi įvairių pratimų, žaidimų, susipažino su populiariausiomis sporto šakomis. Gegužės pabaigoje visų penktų klasių mokiniai su auklėtojais susirinko į mokyklos aikštynus parungtyniauti kasmetinėje sporto šventėje.

Žaidynės prasidėjo olimpinės mylios bėgimu. Greičiausi buvo 5d klasės mokiniai. Antroji rungtis – futbolo baudiniai. Taikliausiai įvarčius spardė 5b klasė. Vėliau, vikrumo rungtyje, susikabinus rankomis visai klasei reikėjo pralįsti pro kabančius lankus. Greičiausiai užduotį atliko 5b, taip pat šios klasės mokiniai taikliausiai mėtė baudas. Penktoji rungtis – estafetės. 5 greičiausios mergaitės ir 5 berniukai turėjo bėgti per futbolo aikštelę pirmyn ir atgal, perduoti estafetę komandos draugui. Greičiausi ir vikriausi buvo 5c klasės mokiniai. Kiekviena klasė gavo papildomų taškų už dalyvių skaičių – mokinių iš 5c ir 5d varžybose buvo daugiausia (po 21).

Paskutinė rungtis – auklėtojų taiklumas. Kiekvienos klasės auklėtojas į lanką turėjo mesti po 5 gimnastikos kamuoliukus. Nors labai trukdė vėjas ir priešininkų triukšmavimas, daugiausia, t. y. net 3 kamuolius, pataikė 5a klasės auklėtojas Vidas Gečionis. Po visų rungčių susumavus rezultatus paaiškėjo, kad I ir II vietas, kaip ir III nuo IV, skiria tik 1 taškas. Taigi visi mūsų penktokai greiti, stiprūs, vikrūs, kovingi ir draugiški! Komandų rezultatai: I vieta – 5b, II vieta – 5d, III vieta – 5a, IV vieta – 5c. Praeitų metų sporto šventės nugalėtojai (6b klasės mokiniai) pasveikino laimėtojus ir įteikė pereinamąją taurę. Taip pat prizininkai buvo apdovanoti komandiniais diplomais.

Geros vasaros, penktokai!

Kūno kultūros mokytoja Diana Bučienė

Skip to content