Rugsėjo 1-oji su Hariu Poteriu

Tuo metu, kai mokyklose aidėjo skambutis, kviečiantis mokinius į klases, Dvarčionyse šurmuliavo Haris Poteris su draugais. Per dūmų uždangas, sproginėjančias petardas mažieji burtininkai atskriejo į VGTU inžinerijos licėjaus Dvarčionių skyriaus kiemelį. Haris Poteris su draugais teiravosi, ar čia tikrai yra burtininkų mokykla, kurioje galima išmokti įvairiausių stebuklų. Mokyklos mokinukai patvirtino, kad burtų šioje mokykloje tikrai netrūksta – čia galima mokytis matematikos paslapčių, gilintis į lietuvių kalbos subtilybes, studijuoti pasaulio paslaptis ir daug visokių kitokių dalykų.
Kai buvo sugiedotas valstybės himnas, šauniai padainavo trečiokai (mokytoja Daina Bagdonienė), ketvirtokai kartu su savo mokytoja Diana Lisovskaja padovanojo kiekvienai klasei po burtų lazdelę, kad jos parodytų kelią į žinių šalį, o ten pabuvę ne vienerius metus ir patys taptų tikrais burtininkais.
Vėliau kalbėjo ir sėkmingų mokslo metų linkėjo mokyklos direktorė Regina Mikalauskienė, susirinkusius laimino ir žodį tarė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios kunigas.