Suteikti A1, A2 ir B1 lygių vokiečių kalbos diplomai

Mūsų mokykloje rugsėjo 11 dieną buvo teikiami tarptautiniai vokiečių kalbos diplomai: A1 kalbinio lygio (8 kl. mokiniams, pavasarį laikiusiems Gėtės instituto „Fit in Deutsch A1“ egzaminą) ir A2 / B1 diplomai bei pažymėjimai (11–12 kl. mokiniams, pavasarį laikiusiems egzaminą vokiečių kalbos diplomui DSD 1 (Das Deutsche Sprachdiplom I) gauti).
A1 kalbinio lygio diplomas yra pirmasis sėkmingas vokiečių kalbos mokymosi žingsnis. Savo ruožtu DSD 1 diplomas yra vokiečių kalbos žinių įvertinimo A2 arba B1 lygiais įrodymas, plačiau atveriantis duris darbo galimybėms Lietuvoje ir užsienyje, taip pat studijoms šalyse, kuriose kalbama vokiškai (Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje).
Diplomus teikė Centrinės užsienio švietimo sistemos valdybos (ZfA) vadovas Lietuvoje p. Michaelis Brehmas, o sveikino direktorė Regina Mikalauskienė kartu su vyresnių klasių pavaduotoja Rūta Beinoravičiūte. Taip pat prisidėjo Gėtės instituto atstovės – kalbos skyriaus vadovė Nijolia Buinovskaja ir Margarita Repečkienė, daugybės projektų koordinatorė ir ilgametė mūsų mokyklos vokiečių kalbos mokytoja.

Sveikiname mokinius, linkime toliau sėkmingai mokytis ir kalbėti vokiškai!

Vokiečių kalbos mokytoja Kristina Sagaidak