„Danske Bank“ Vilniaus maratonas

Kiekvieno rudens antrą sekmadienį vykdomas „Danske Bank“ Vilniaus maratonas, kuriame ne pirmus metus dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai. Gausus būrys VGTU inžinerijos licėjaus atstovų išbandė jėgas „Danske Bank“ Vilniaus maratono trasoje – šių metų renginys įsimintinas tuo, kad mūsų mokykla užėmė I vietą kaip gausiausiai maratone dalyvavusi mokykla. Dalyvavo penkios komandos pagal amžiaus grupę po 30 dalyvių ir asmeniškai užsiregistravę mokiniai. Iš gausaus Vilniaus maratono studentų ir moksleivių bėgimo „Corny“ (dalyvavo daugiau nei 2200 jaunuolių) geriausius asmeninius rezultatus moterų grupėje pasiekė Greta Jakiūnaitė (4 vieta), o vyrų – Ramojus Belevičius (26 vieta).
3 km bėgime su savo auklėtiniais ir šeimos nariais dalyvavo ir klasių vadovai. Aktyviausia buvo 8a klasė su auklėtoju Andrejumi Isajevu ir gausia tėvelių bei draugų palaikymo komanda. Su visa šeima bėgime dalyvavo mokytojai Eglė Viteikienė ir Regimantas Lukoševičius.
Mokykla apdovanota taure, I vietos diplomu bei prizu – 500 eurų vertės kuponais apsilankyti boulingo klube „Apollo“. Pakili nuotaika, geri prisiminimai bei sveikatos užtaisas visus mokslo metus lydės tuos, kurie dalyvavo 2017 metų „Danske Bank“ Vilniaus maratono moksleivių ir studentų bėgime „Corny“.

Kūno kultūros mokytoja Rymantė Neverauskienė

Skip to content