VGTU inžinerijos licėjaus robotikos komandos ROBOTIADOJE 2019

2019 m. kovo 23 d. VGTU inžinerijos licėjaus robotikos komandos kartu su robotikos būrelio vadove ir trenere G. Borisevičiene bei IIc kl. mokiniu Augustu Kebliku dalyvavo ROBOTIADOJE 2019.

Licėjaus „ORBIT STAR“ komanda First LEGO League varžybose užėmė 6/7 vietas Lietuvos reitingų lentelėje. Už roboto dizainą komanda pelnė 1-ąją vietą ir buvo apdovanota diplomu, dovanomis bei piniginiu prizu! Sveikiname ir už garbingą kovą dėkojame šiems „ORBIT STAR“ komandos nariams: Mykolui Dambrauskui (6b), Medai Adomaitei (7c), Adomui Stankevičiui (6b), Maksimui Zubov (6b), Markui Liaudinui ir komandos talismanams – Daliui Radzevičiui (6f) bei Benediktui Narmontui (6f).

 „ORBIT STAR“ komanda ir treneriai dėkoja nuostabiai palaikymo komandai: tėveliams, mokyklos administracijai, mokytojams, kasės draugams ir visiems, kurie palaikė komandą varžybose. Ypač dėkojame 6b klasės mokinio Mykolo Dambrausko tėveliui Pauliui Dambrauskui už aktyvų dalyvavimą ir pagalbą ruošiant komandą varžyboms.

LEGO SUMO varžybose dalyvavusiems mokiniams: Domantui Kašiui (5e), Gabrielei Aldonytei (5e), Aleksandrui Stančiui (5e) ir Rustei Kryžanauskaitei (5e), prizinių vietų iškovoti nepavyko, tačiau dalyviai su savo robotais pasirodė garbingai.

Linkime sėkmės kitose varžybose!


Robotiada 2019 (2019.03.23)