Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Vilniaus lengvosios atletikos manieže dvi dienas vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Dalyvavo mokiniai, gimę 2005 metais ir jaunesni. Mokiniai varžėsi šuolių į tolį, rutulio stūmimo, bėgimo rungtyse (60 m ir 400 m mergaitėms, 600 m – berniukams).

Mergaičių komandos narės – Loreta  Sučkova (8c), Meda Adomaitė (7c), Deivika Rackevičiūtė (7d), Meda Žukaitė(7c), Patricija Baužaitė (7c), Dovilė Petraitytė (5d), Smiltė Ragelytė (7d), Urtė Agata Mikalauskaitė (6a)  Vilniaus miesto mokyklų merginų komandų žaidynėse iškovojo II vietą. Loreta Sučkova, pademonstravusi labai gerus rezultatus (šuolis į tolį – 4,42 m, 60 m – 8,65 sek., 400 m bėgimas – 1.07,84 min., rutulio stūmimas – 13,10 m ) asmeninėje įskaitoje iškovojo nugalėtojos vardą ir apdovanota aukso medaliu.

Berniukų komandos nariai – septintokai Linas Šakalys, Elijus Kenstavičius, Simas Burinskas, Jokūbas Vaitiekus,  Vakaris Michejenko, Justas Špakauskas ir šeštokas Zigmas Reisas, pasiekę labai gerus asmeninius rezultatus atskirose rungtyse, komandinėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą.