Kroso estafetės

Gražią, saulėtą balandžio 18 dieną Vingio parke vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos. Tai pačios azartiškiausios, daugiausiai emocijų sukeliančios rungtynės, nes varžosi komandos, sudarytos iš 8 mokinių (4 mergaitės, 4 berniukai), o kiekvienas subėgęs savo etapą perduoda estafečių lazdelę kitam (mergaitė bėga 500 m ir perduoda estafetę berniukui, kuris bėga 1000 m).

Varžybos vyko dviem amžiaus grupėmis, puikiai pasirodė ir mūsų licėjaus komandos. 2004 metais gimusiųjų ir jaunesnių grupėje negalėjo dalyvauti mūsų aštuntokai, nes laikė stojamąjį egzaminą, todėl komandą sudarė septintokai ir šeštokai, kurie nustebino ne tik mus, bet ir patys save. Po permainingų ir daug pastangų bei valios pareikalavusių lenktynių mūsų licėjaus komanda, vos akimirka (25.26 min.) nusileidusi Jono Pauliaus II progimnazijai (25.25 min.), iškovojo II vietą.  Komandą sudarė Deivika Rackevičiūtė (7d), Zigmas Reisas (6c), Kamėja Lukoševičiūtė (7b), Elijus Kenstavičius (7a), Patricija Kondraškaitė (6c), Ignas Laucius (7b), Meda Adomaitė (7c) bei Linas Šakalys (7a).

Ne ką mažiau permainingos ir emocingos lenktynės vyko ir vyresniųjų grupėje (2000–2003 metais gimusiųjų). Tai labai sudėtingos lenktynės, nes dauguma komandų turi puikiai pasiruošusių lengvaatlečių, konkuruoti nepaprastai sunku. Bet mūsų komanda ryžtingai kovojo iki pat finišo ir užėmė IV vietą (24.44 min.), tik akimirka nusileido trečios vietos laimėtojams (24.39 min.). Komandą sudarė  Agnė Masaitytė (Ic), Martynas Lukša (Ic), Viktorija Sučkova (Ic), Vilius Kaminskas (Ic), Algė Džiugelė (Ia), Motiejus Morkūnas (Ia), Nojus Novikas (Ic), Giedrė Gudelytė-Gudelevičiūtė.

Nuoširdžiai sveikiname abiejų komandų narius ir džiaugiamės puikiu jų fiziniu pasirengimu.

 Kūno kultūros mokytojai

Skip to content