Konferencija „Matematikos skrynia“

1e ir 2f klasių mokiniai sausio 19 d. dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių matematikos praktinėje konferencijoje „Matematikos skrynia“. Į konferenciją atvyko devynių Vilniaus mokyklų atstovai. Mūsų licėjaus pradinio ugdymo skyriaus 1e klasės mokinys Tadas Purinis pristatė STEAM pamoką „Tangrama“, o Markas Ostrouch plačiau papasakojo apie skaitmeninę matematiką su eduten.playground platforma. Jiems pasiruošti padėjo mokytoja Jurgita Badaraitė.

2f klasės mokiniai Domas Bagočiūnas ir Vincas Jonuška, lydimi mokytojos Eslandos Spėčiuvienės, pristatė savo kurtą matematinį stalo žaidimą „Eik ir spėk“. Mokiniai pademonstravo, kaip žaidžiama ir kokių taisyklių būtina laikytis, norint laimėti.

Kiti konferencijos dalyviai skaitė pranešimus, pristatė statistikos tyrimų rezultatus, originalius uždavinių sprendimo būdus, įdomius matematinius faktus ir pasidalino mokymo bei mokymosi atradimais. Mokiniai ne tik klausėsi pranešimų, bet ir sprendė loginius uždavinius, dalyvavo matematikos viktorinoje, programavo robotą.

Mokytoja Jurgita Badaraitė

 

 

Skip to content