Baigėsi Vilniaus gimnazistų XVI sporto žaidynės

Gegužės 23 dieną „Vingio“ parko stadione vyko Vilniaus gimnazijų žaidynių lengvosios atletikos čempionatas. Mūsų licėjui atstovavo tik vaikinų komanda. Gabrielius Rimka (Ia) kartu su moksleiviu iš Karoliniškių gimnazijos šuolio į aukštį rungtyje užėmė II vietą ir, peršokęs 1,75 m aukščio kartelę, pagerino savo asmeninį rezultatą. Puikiai jautėsi tarp patyrusių lengvaatlečių Justas Vagonis (IVb) – 100 m bėgimo rungtyje jis buvo pirmas ir pateko į finalą. Finale, nubėgęs distanciją per 12,01 sek., užėmė 6 vietą. Iš viso dalyvavo 28 bėgikai. Estafetėje 4 x 200 mūsų vaikinai – K. Čipkus (IIIb), A. Čeponis (IIIb), D. Deltuva (IVB) ir J. Vagonis (IVb) užėmė 4 vietą. Vaikinai dar kartą įrodė, kad po sostinės bėgikų lyderių jie geriausi. Šios varžybos buvo paskutinės šiais metais Vilniaus gimnazistų XVI sporto žaidynėse.
Vilniaus gimnazistų sporto žaidynės vyksta visus metus ir apima daug sporto šakų: krepšinį, tinklinį, futbolą, lengvąją atletiką, kroso estafetes bei šachmatus. Jose gali dalyvauti ir vaikinų, ir merginų komandos. Kiekvienoje sporto šakoje komandoms už užimtą vietą yra skiriami taškai – kuo aukštesnė vieta ir kuo daugiau varžybų dalyvaujama, tuo daugiau taškų. Mūsų licėjus dalyvavo 7-iose iš 11-os galimų varžybų, o geriausiai pasirodė merginų futbolo varžybose 5 x 5 – I vieta (dalyvavo 13 komandų), vaikinų tinklinyje – IV vieta (dalyvavo 24 komandos), vaikinų kroso estafetėse – III vieta (dalyvavo 16 komandų). Susumavus visus per metus iškovotus taškus, VGTU inžinerijos licėjus užėmė 10 vietą iš 29 dalyvavusių gimnazijų. Kadangi turime mažai gimnazinių klasių, labai džiaugiamės šiuo rezultatu ir didžiuojamės savo gabiais moksleiviais.