Vilniaus universiteto studijų pristatymas dvyliktokams

Sausio 26 dieną  lektorės Ineta ir Roberta pristatė mokiniams Vilniaus universitetą (VU), kalbėjo apie studijų pasirinkimus, pasakojo apie sintetinės biologijos konkursą  (http://naujienos.vu.lt/tag/sintetine-biologija ), studijų kryptis (socialinių, humanitarinių, fizinių, gyvybės, inžinerijos, sveikatos ir matematikos mokslų). Viešnios patarė, kaip išsirinkti norimą studijų programą, kai Lietuvoje jų yra apie 10 000, o vien Vilniaus universitetas siūlo daugiau nei  70 bakalauro studijų programų (www.kviecia.vu.lt).

Pranešėjos pasakojo mokiniams, kad, norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, šiemet privaloma laikyti tris valstybinius egzaminus:  lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) ir matematikos (patenkinamu arba pagrindiniu lygiu).

Lektorės paaiškino mokiniams, kaip patiems apskaičiuoti savo konkursinį balą, priminė, kad šiemet patvirtinta minimali konkursinio balo riba – 4, aiškino, kaip tinkamai pildyti paraišką LAMA BPO svetainėje (http://bakalauras.lamabpo.lt ).

Ugdymo karjerai koordinatorė Loreta Dirsienė

Skip to content