Netradicinės ISM universiteto studentų pamokos

Sausio 19 dieną ISM universiteto studentai Šarūnas Galinis ir Monika Rimkutė III ir IV gimnazinių klasių mokiniams vedė verslumo pamokas. Pirmoje pamokos dalyje studentai pasakojo mokiniams, kaip ir nuo ko pradedamas kurti verslas, kokie aspektai yra svarbiausi, uždavė mokiniams verčiančių mąstyti klausimų, diskutavo.

Vėliau mokiniai susiskirstę grupėmis atliko praktinę užduotį: per 9 minutes turėjo sukurti verslo idėją (pavadinimas, produktas / paslauga, idėjos inovatyvumas ir problematika – kodėl to reikia?) ir per 60 sekundžių savo idėją pristatyti (parduoti).

Pamoka buvo smagi ir naudinga, subūrė mokinius konkrečiam komandiniam darbui.

 

Sausio 25 dieną ISM universiteto studentai  Šarūnas Galinis, Milda Vyšniauskaitė ir Davidas Šmuilovičius visų I gimnazinių klasių mokiniams vedė komandos formavimo pratybas. Mokiniai diskutavo, kas yra komanda, komandinis darbas, kuo jis svarbus dirbant kompanijoje. Studentai pasakojo mokiniams apie tarptautinę kasmetinę konferenciją TED ir kvietė joje dalyvauti (https://www.ted.com/tedx/events/24157).

Didesnę pamokos dalį mokiniai žaidė komandinius žaidimus, smagiai leido laiką, bet kartu ir geriau pažino vieni kitus, mokėsi dirbti komandoje.

Skip to content