VGTU naktinis tinklinio turnyras

Gruodžio 8 dieną VGTU sporto ir meno centras surengė tradicinį naktinį tinklinio turnyrą, į kurį antrus metus buvo pakviesta  ir mūsų licėjaus komanda. Iš viso turnyre varžėsi 16 studentų komandų. Buvo žaidžiama dviejų minusų sistema (iki dviejų pralaimėjimų).

Per pirmas varžybas dauguma  komandų žaidė nedrąsiai, bet vėliau, turnyrui įsibėgėjus, užvirė atkakli kova dėl kiekvieno taško. Mūsų vaikinai pirmąsias varžybas pralaimėjo meistriškesnei studentų komandai „Gero vakaro“, bet nenukabino nosies ir pasiekė dvi pergales iš eilės, o tai suteikė teisę kovoti dėl vietos tarp keturių stipriausių komandų. Deja, kitame etape mūsiškius vėl sustabdė komanda „Gero vakaro“, kuri galutinėje įskaitoje liko ketvirta. Mūsų vaikinų komanda pasidalino 5–8 vietas.

Sveikiname mūsų vaikinus su tikrai puikiu rezultatu ir dėkojame VGTU sporto ir meno centro darbuotojams, suteikusiems galimybę tobulėti ir smagiai praleisti laiką. Licėjaus komandai atstovavo Aurelijus Čeponis  (IVb), Tomas Radavičius (IVb), Kirilas Vysockis (IVb), Rytis Mičiūnas  (IVa), Gustas Mincevičius (IIIb), Elonas Adomaitis (IIIa), Dominykas Kumža (IIb). Naktinio tinklinio turnyro akimirkas   galima pamatyti VGTU sporto ir meno centras filmuke (žr. nuorodą http://smc.vgtu.lt/sporto-ir-meno-centras/laisvalaikis/sporto-varzybos/106089#106102).

Kūno kultūros mokytoja Rita Vinickienė