VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokinukų mintys apie dalyvavimą lengvosios atletikos varžybose

Kiekvienais metais yra organizuojamos lengvosios atletikos varžybos, į kurias šiais metais buvau pakviesta ir aš. Mūsų komandoje buvo 5 mergaitės ir 5 berniukai, o mūsų trenerė – Rimantė Neverauskienė. Varžybos vyko lengvosios atletikos manieže. Berniukai ir mergaitės užduotis atliko atskirai. Mergaitės laimėjo trečią vietą, o berniukai – antrą. Visi buvome labai laimingi, o aš dar ilgai prisiminsiu šias varžybas.

4 b klasės mokinė Vasarė Žibūdaitė

Balandžio 19 dieną aš ir dar 9 mokiniai važiavome į lengvosios atletikos maniežą dalyvauti  varžybose. Ten mes atstovavome mokyklą.
Maniežą aš mačiau pirmą sykį. Jame buvo galimybė varžytis įvairiose rungtyse. Mes šokome į tolį, bėgome 30 metrų, metėme 1 kg kamuolį. Mūsų berniukų komanda užėmė 2 vietą, o mergaičių 2  vietą. Dar salėje sutikome šuolio į aukštį čempionę A. Palšytę.
Dalyvauti buvo šiek tiek baisu, bet įdomu.

4 b klasės mokinys Jonas Narkevičius

Aš su draugais dalyvavau lengvosios atletikos čempionate. Atstovavau savo mokyklą. Tame čempionate buvo trys rungtys: 30 m bėgimas, šuolis į tolį ir rutulio metimas. Rezultatai kažkaip nelabai nudžiugino, norėjau pirmos vietos, bet kartais ir pirmos vietos neužtenka. Berniukai užėmė antrą vietą, o mergaitės – trečią. Buvo smagu, laukiu tęsinio.

4 d klasės mokinys Titas Skirka

Balandžio 18 dieną vyko lengvosios atletikos trikovė. Šioje trikovėje teko dalyvauti ir man. Ji vyko lengvosios atletikos manieže. Besirungiant reikėjo atlikti tris užduotis. Prieš šokant į tolį mums davė batus, kurių pavadinimas „startukai“. Ant startukų pado buvo aštrūs metaliniai spygliukai. Mes pabandėme su „startukais“ bėgioti. Bėgome labai greitai. Pirma rungtis buvo šuolis į tolį. Mes turėjome savo eilės laukti ilgokai, nes buvome patys paskutiniai. O toliau nereikėjo ilgai laukti. Antra rungtis  – bėgimas laikui, turėjome bėgti trisdešimt metrų. Atbėgome pakankamai greitai. Trečia rungtis – vieno kilogramo kamuolio metimas. Visi numetėme gerai, bet Faustas geriausiai. Kai baigėsi rungtis, mes pažaidėm gaudynių ir laukėme rezultatų. Džiaugiamės antros vietos pergale tarp berniukų, o mergaitės iškovojo trečią vietą. Visi esame šaunuoliai!

4 d klasės mokinys Kristupas Bauža

Balandžio 18 dieną vyko lengvosios atletikos varžybos. Ir aš jose dalyvavau. Buvo paskirstyta į dvi komandas –  berniukų ir mergaičių. Vyko trys rungtys:  bėgimo, 1 kg mėtymo ir šuolio į tolį. Mergaitės užėmė trečią vietą, o berniukai – antrą. Nesvarbu, kad nelaimėjom pirmosios vietos, svarbu, kad dalyvavom ir mums tai patiko!