Vėjų gaudyklė – muilo burbulai

Turbūt neatsiras nė vieno suaugusiojo, kuris vaikystėje nebūtų pūtęs mažų spalvotų burbuliukų. Dabar juos pučia mūsų vaikai, o mes jiems dažnai slapčia pavydime to nuoširdaus džiaugsmo.

Tad 1e ir 2c klasių mokytojos grįžo į vaikystę ir su savo mokiniais, vadovaujant Miglės ir Gabrielės mamytei, mėgavosi burbulais kartu. Puikią gegužės 25-osios popietę visi susirinkome lauke prie mokyklos. Ten mūsų laukė mama Birutė. Viskas buvo paruošta burbulų pūtimui. Trumpas instruktažas ir pirmieji burbuliukai jau kilo  į orą. O oras buvo puikus – šilta, pūtė lengvas vėjelis. Tik to ir tereikėjo. Burbulų vis daugėjo ir jie darėsi didesni, įvairių formų. Visų akys spindėjo džiaugsmu. Praeinantys vyresnių klasių mokiniai grožėjosi nepakartojamu reginiu.

Abejingų tą dieną nebuvo, nes visi liko susižavėję ir laimingi, matydami tokį spindintį, keičiantį spalvas, didžiulį grožį.

Burbulai – tai pramoga ir vaikams, ir suaugusiems. Tai ne tik geros nuotaikos dozė sau , bet ir aibė nustebusių praeivių veidų… Juk paprasti dalykai džiugina labiausiai.

Mokytojos Aldona Čiuladienė ir Vitalija Kikutienė

Skip to content