Turime merginų futbolo komandą!

Rudenį viena sportiška, iniciatyvi ir be galo šauni dvyliktokė sukvietė futbolu besidominančias merginas burtis į komandą, treniruotis ir galbūt dalyvauti tarpgimnazinėse varžybos. Kiekvieną antradienį vyko treniruotės, merginoms padėjo ir mūsų licėjaus futbolininkas  G. Viganauskas. Ir štai pavasarį visi galime džiaugtis jų nuveikto darbo rezultatais: merginos pirmą kartą dalyvavo Vilniaus miesto gimnazijų žaidynių merginų futbolo čempionate ir pateko į finalinį ketvertą kartu su Žemynos, Žirmūnų ir  Užupio gimnazijomis.
„Mūsų komanda nėra itin gausi ar stipri, tačiau mes ją stengiamės „statyti“ ant draugystės ir pasitikėjimo pamato, o tai leidžia atsiskleisti kiekvienos merginos sugebėjimams. Tikimės ir toliau judėti pirmyn bei džiuginti savo sirgalius“, – kalbėjo mūsų žaidėjos po įtemptos ketvirtfinalio kovos.
O dabar apie pačias varžybas. Paraiškas pateikė 13 gimnazijų. Pirmame ture komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius.  Mūsų merginos pogrupyje 1:0 nugalėjo M. Biržiškos gimnaziją, 6:1 „Juventos“ gimnaziją, 2:0 Jėzuitų gimnaziją ir iškovojo I vietą bei kelialapį į antrąjį turą – ketvirtfinalį. Komandų užimtos vietos pogrupiuose lėmė ketvirtfinalyje žaisti su S. Daukanto gimnazijos merginomis. Varžybos buvo labai įspūdingos. antrajame S. Daukanto merginos du kartus tik per plauką nepelnė įvarčių, komandą gelbėjo sėkmė. Čia mūsų merginos susiėmė, įmušė įvartį ir įgavo pranašumą. Galutinis rezultatas – 4:1. Džiaugsmui nebuvo ribų! Mes patekome į finalinį ketvertą! Sveikiname licėjaus merginų futbolo komandą: J. Vaitiekūnaitę, K. Kačiušytę, A. Truncaitę, K. Murodian, S. Smolskytę, Ž. Poliačenko, G. Blochinaitę ir jų pagalbininką – trenerį G. Viganauską. Sveikiname ir linkime sėkmės finale.

Kūno kultūros mokytoja Diana Bučienė