Mokiniai dalyvavo integruotame projekte „Tiesiame tiltus“

Labai džiaugiamės Gėtės instituto inicijuotu konkursu „Tiesiame tiltus“: gegužės 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko projekto CLILiG@Litauen mokyklų teminis moksleivių ir mokytojų susitikimas, kurio tema „Laimės formulė“. Renginio tikslas – skatinti projekto CLILiG@Litauen mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą, dalinimąsi patirtimi, ugdyti gebėjimą naudoti ir pritaikyti tarpdalykines žinias. Susitikimas vyko LSMU gimnazijoje Kaune, taip pat kartu eksperimentavo ir laimės formulių ieškojo mūsų licėjaus bei Pagėgių Algimanto Mockaus gimnazijos mokiniai.
Mokiniai grupėse ieškojo laimės matematikoje (geometrinėse formose ir psichologinėse laimės skaičiavimo formulėse), biologijoje (tyrinėdami savo pojūčius) bei chemijoje (ieškodami, kurie gi cheminiai junginiai gali mums sukelti laimę). Pristatę savo darbus, ėmėmės kūrybinės veiklos – piešėme savo laimės simbolį. Tuomet visi kartu kalbėjome apie frazeologizmus – posakius, kuriais lietuviškai ir vokiškai kalbame apie laimę, vėliau kepėme laimės sausainukus su savo palinkėjimais viduje. O kol sausainiai kepė, masažavome vieni kitus. Per pertraukas visi buvo laimingi, nes lauke pūtė muilo burbulus!
Liudvika apie šį susitikimą sako: „Man patiko pati mokykla… Manau, kad tokie projektai naudingi, nes mokiniai pamato kitų mokyklų, susipažįsta su kitais vaikais.“ Emilijai paliko štai kokį įspūdį: „Man labiausiai patiko gaminti ir pūsti burbulus, bet ir pamokėlės buvo įdomios. Norėčiau daugiau tokių renginių – daug smagiau mokytis.“
Iš šypsenų atrodė, kad tiek mokiniai, tiek mokytojai yra laimingi susitikę, tad palinkėsiu, kad ir kasdien mokykloje mus dažniau lydėtų laimė!

Vokiečių kalbos mokytoja Kristina Sagaidak

Skip to content