Tinklinio turnyras 2×2 (mišrus)

Šių metų kovo 21–24 dienomis mokyklos didžioje sporto salėje vyko tinklinio turnyras, kuriame sportinį charakterį demonstravo ne tik  32 mokiniai iš 5–11 klasių, bet ir mokytojai.

Varžybų tikslas – tobulinti tinklinio žaidimo, bendravimo įgūdžius, ugdyti pilietines vertybes – meilę laisvei ir demokratijai, stiprinti pilietiškumą ir išreikšti moralinę paramą Ukrainos moksleiviams.

Sporto salės sieną puošė plakatas „Mes su Ukraina“,  Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų balionai, vėliavėlės.

5–8 klasių mokiniams varžybos buvo vykdomos rato sistema. Nugalėtojų pora tapo Izabelė ir Mykolas iš 8e klasės. Ši komanda išsikovojo vietą tęsti kovą vyresniųjų turnyre.

9–12 klasių mokinių ir mokytojų komandoms varžybos vyko dviejų minusų sistema. Izabelė ir Mykolas pusfinalyje  tarp vyresniųjų mokytojų ir mokinių iškovojo garbingą 4 vietą. Trečiąja vieta pelnytai džiaugėsi fizinio ugdymo mokytojas Regimantas su dukra Kamėja.

Finalinėse varžybose susitiko vienuoliktų ir mokytojų poros. Po trijų setų rezultatu 2:1 finalo nugalėtojais tapo 11a klasės mokiniai Evelina ir Gediminas. Antrą garbingą vietą iškovojo fizinio ugdymo mokytojai – Diana ir Domantas.

Sportininkus visų varžybų metu garsiais plojimais, šypsenomis palaikė sirgaliai. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, dovanėlėmis, mokinių gamintomis apyrankėmis (mėlyna, geltona), simbolizuojančiomis palaikymą Ukrainai.

Varžybų finalą stebėjusi moksleivė – karo pabėgėlė Andželina, buvo sužavėta mūsų moksleivių ir mokytojų nuoširdumu, draugiškumu.

Už tinklinio turnyro organizavimą esame dėkingi mokytojai Ritai, mokinėms savanorėms – Evelinai, Austėjai, Mirėjai.

Baigiantis renginiui vyko fotosesija. Nuotraukų autorės – 11c klasės mokinės Deimantė ir Imelda.