Tinklinio rinktinių pasiruošimas žaidynėms

VGTU inžinerijos licėjaus tinklinio rinktinės ruošiasi dalyvauti Vilniaus miesto mokyklų ir gimnazijų žaidynėse. Geriausias pasiruošimas – draugiškos varžybos su kitų mokyklų komandomis, kai išsiaiškinami komandų lyderiai, įgaunama žaidimo patirties, taisomos taktinės klaidos, bendraujama, susitinkama su senais draugais, dalijamasi patirtimi, mokomasi sportiško, korektiško elgesio.

Gruodžio 2 dieną mūsų vaikinų tinklinio komanda žaidė VGTU surengtame naktiniame tinklinio turnyre, kuriame dalyvavo net 16 studentų komandų. Likome viduriuke. Gruodžio 14 dieną jaunuoliai žaidė su Antakalnio gimnazijos vaikinų komanda, laimėjo rezultatu 4:0.

Gruodžio 7 dieną licėjaus mažosios tinklininkės (6–9 kl.) susitiko su Pilaitės gimnazijos merginomis ir pralaimėjo rezultatu 1:3.

Licėjaus merginų gimnazisčių tinklinio rinktinė lapkričio 30 dieną žaidė su Žirmūnų gimnazijos merginomis (pralaimėjo 1:3), o gruodžio 13 dieną vyko į S. Nėries gimnaziją, kur laimėjo 3:0. Gruodžio 14 dieną savo salėje žaidė su Antakalnio gimnazijos merginomis ir laimėjo rezultatu 2:1.

Numatytos draugiškos varžybos ir po Naujųjų metų. Vaikinų komanda sausio 11 dieną 15.00 val. mūsų salėje susitinka su Šv. Kristoforo gimnazijos vaikinais, o sausio 18 dieną 15.00 val. su S. Nėries gimnazijos vaikinų komanda. Prašom užsukti į didžiąją salę pažiūrėti varžybų ir palaikyti savo komandą!

Kūno kultūros mokytoja Rita Vinickienė