Teachers and pupils STEM competence development in elementary school

Nuo 2017 m. gruodžio mėnesio VGTU inžinerijos licėjus kartu su kitomis šalimis-partnerėmis dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte “Teachers and pupils STEM competence development in elementary school”. Projekte veiklas vykdo 5 ugdymo įstaigos: Sociālās inovācijas centrs (Latvia),  Zavod VseUk (Slovėnija), Põltsamaa Coeducational Gymnasium (Estija), Ķekavas vidusskola (Latvija) ir VGTU inžinerijos licėjus (Lietuva).

Pagrindinis projekto tikslas – šalių mokykloms parengti metodinę medžiagą, kuri būtų pagalbinė priemonė diegiant STEM disciplinas formaliojo ir neformaliojo ugdymo veiklose. 

Kiekviena šalis-partnerė nagrinėja savo šalies STEM situaciją, teikia rekomendacijas, dalijasi patirtimi organizuojant STEM veiklas, renka ir analizuoja savo šalies geriausius STEM pavyzdžius. 

Projektą licėjuje koordinuoja direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui Ernesta Smalinskė. Licėjuje yra sudaryta projekto veiklų grupė, kurios uždavinys – sėkmingai vykdyti projekte numatytas veiklas, dalintis savo sukaupta patirtimi su kitomis mokyklomis, remtis geriausiais savo šalies ir kitų šalių pavyzdžiais ir atstovauti STEM krypties ugdymui tarptautiniu mastu.

 

Skip to content