Saulėto oranžinio traukinio kelionė

Nuo pat pavasario buvo vykdomas Oranžinio traukinio projektas, kuriame dalyvavo visi Dvarčionių skyriaus mokiniai. Pavasarį vaikai sodino moliūgų sėklas, klasėje ant palangės augino daigus, o gegužę pasidalinę juos pasodino – kas močiutės, o kas savo darže. Spalio 7 dieną sunokusius vaisius atsinešė į mokyklą.

Mokiniai visus moliūgus sudėjo į „traukinuką“, kuris siekė net 21 m 54 cm. Tarp įvairaus dydžio moliūgų buvo ir pats storiausias – 1 m 46 cm skersmens, 3 a klasės mokinių užaugintas. O mažiausi – 13 cm (3 a klasės) ir 18 cm (2 a klasės) skersmens moliūgėliai.

Mokytoja Diana Lisovskaja kartu su savo mokiniais ir užaugintais moliūgais vyko į Vingio parką, kur dalyvavo šventėje „Eko moliūgėliai“ ir siekė ilgiausios moliūgų eilės Lietuvoje rekordo. Tai buvo projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“ uždarymo renginys.

Vingio parke mokiniai dalyvavo Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ sportininkų vedamoje sveikuolių mankštoje, sporto estafetėse, ekologinėse dirbtuvėlėse pasigamino atminimo dovanėlę, vaišinosi karšta moliūgų sriuba.

Mokinys Nimajus Baltrūnas, užauginęs didžiausią moliūgą, dalinosi daržovių auginimo paslaptimis su TV3 žurnaliste.

Pradinių klasių mokytojos Diana Lisovskaja ir Žydronė Bulovaitė

Skip to content