Ramojus Balevičius dalyvavo bėgime „Aplink Želvos ežerą“

Gruodžio 17 dieną Ramojus Balevičius (IVa) kartu su mūsų licėjaus komanda dalyvavo Vilniaus bėgimo klubo  Inžinerija  (VGTU BMK ) organizuotose Antakalniečių kroso bėgimo varžybose. Ramojus savo amžiaus grupėje greičiausiai nubėgo 10 km ilgio trasą ir buvo pakviestas prisijungti prie šio bėgikų klubo, kuris  gruodžio 23 dieną išvyko į tradicinį Kauno kalėdinį bėgimą, surengtą jau XIV kartą. Po 2,3 km apšilimo varžybų 253 bėgikai stojo į 11,6 km ilgio trasos startą. Bėgimas vyko aplink Panemunės šilą, reikėjo įveikti du ratus po 5,8 km.  Iš visų dalyvių Ramojus atbėgo 59-as, o savo amžiaus grupėje užėmė II vietą, buvo apdovanotas unikaliu proginiu atminimo medaliu, taure. „Visą kelionę iki Kauno jaučiau jaudulį dėl pirmųjų ilgo nuotolio varžybų, ar pavyks tinkamai paskirstyti jėgas… Startavau visai neblogai, bet nubėgęs pusę nuotolio pajutau nuovargį, trukdė slidi kelio danga. Tikru iššūkiu tapo paskutiniai kilometrai, kurie slinko labai lėtai. Tik finišavęs supratau, kad pavyko iškovoti II vietą savo amžiaus grupėje“, – įspūdžiais dalijosi Ramojus.

Sausio 13 dieną Ramojus su Inžinerijos klubo komanda vyko į bėgimą „Aplink Želvos ežerą“ Suginčiuose. Bėgimas buvo skirtas Lietuvos laisvės gynėjų dienai atminti ir jau organizuojamas 28-ą kartą. Trasos ilgis 13 km, ji driekiasi palei Etnokosmologijos muziejų, Astronomijos observatoriją, Želvos ežerą. Savo amžiaus grupėje Ramojus iškovojo II vietą: „Nors teko bėgti ne tik asfaltu, bet ir žvyrkeliu, miško takais, kartais bekele, trasa buvo išties įspūdinga, žavėjo nuostabi gamta, ežero panorama, observatorija. Džiaugiuosi, kad galiu paminėti šią mums taip svarbią dieną bėgdamas ir iškovodamas prizinę vietą.“

Džiaugiamės, kad Ramojus atrado savo aktyvios fizinės veiklos formą, kuri ne tik skatina sistemingai mankštintis, sąmoningai rūpintis sveikata, bet ir  ugdo pilietiškai aktyvų, tautiškas vertybes puoselėjantį žmogų.

Kūno kultūros mokytojai

Skip to content