Naujieji Žaliojo arklio metai sutikti mokykloje

Sausio 29 d.  mokyklos koridoriuose vėl skambėjo kinų melodijos, o visus atėjusius pasitiko piešinių ant ryžių popieriaus paroda – mokykla sutiko Naujuosius Žaliojo arklio metus pagal Kinijos kalendorių.

Kaip ir kasmet, sulaukėme svečių. Pats Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorius tiesiai iš Lietuvos – Kinijos verslo tarybos steigiamojo susitikimo atskubėjo į mūsų mokyklos mokinių ir svečių organizuotą koncertą. Kinijos Liaudies Respublikos ambasada labai džiaugiasi mūsų mokykloje veikiančia Kinų kalbos ir kultūros studija, skyrė lėšų kabinetui įrengti, o šiemet padovanojo naujus suolus, kompiuterį, spausdintuvą ir kt. Mokykla atsidėkojo koncertu, kuriame dalyvavo  folklorinis ansamblis ,,Bruknelė“, vadovaujamas muzikos mokytojos Linos Veiverienės, ir jaunučių choras ,,Karuselės“, vadovaujamas muzikos mokytojos Stasės Skurulskienės. Įspūdingą pasirodymą surengė Lietuvos tradicinio Ušu asociacija ,,Shaolin“ ir sveikatingumo draugija  ,,Tai Či“. Koncertą stebėjo ir Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto direktorė su ką tik iš Kinijos atvykusiomis kinų kalbos mokytojomis. Po koncerto svečiai apsilankė Kinų kalbos ir kultūros studijoje ir aptarė tolesnius bendradarbiavimo planus. 
Nuo vasario 11 dienos mokykloje vėl bus mokoma kinų kalbos. Iš Kinijos atvykusi mokytoja nekantrauja susitikti su mokiniais. Planuojame surengti šešėlių teatro pasirodymą ir kiniškų koldūnų popietę, todėl užsukite į Kinų kalbos ir kultūros studiją antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais po 6 pamokų!

 Mokytojos Ieva Rutė  ir Anžela Kuzmienė

Skip to content