Lietuvos Respublikos Konstitucijai 25-eri

Spalio 25-oji  – Lietuvos Konstitucijos diena. Konstitucija – svarbiausias mūsų valstybės ir daugelio pasaulio šalių įstatymas, užtikrinantis žmogaus teises, laisves ir pareigas. Paklausus mažųjų licėjaus mokinių, ką reiškia žodis Konstitucija, šie drąsiai atsakė, kad tai taisyklių, kurių laikosi kiekvienas Lietuvos pilietis, knygelė.
Per pamoką, skirtą Lietuvai, 2c klasės mokiniai dar kartą prisiminė Lietuvos valstybės nueitą kelią nuo 1918 metų iki šių dienų. Mokiniai pakartojo svarbias Lietuvai istorines datas. Prisiminė pirmuosius Lietuvos prezidentus, valstybės simbolius, sužinojo  lietuviškos knygos svarbą ir galią pokario laikotarpiu, valstybei nusipelniusius žmones, kalbėjo apie Lietuvos valstybės draugystę su kitomis Europos valstybėmis. Nustebino, kad mažieji daug žino apie Lietuvą. Džiugu, kad mokinių tėveliai pasakoja savo vaikams apie mūsų valstybės praeitį, dabartį, moko saugoti ir mylėti savo valstybę.
Baigiantis pamokai mokiniai piešė taikos balandžius ir rašė palinkėjimus Lietuvai. Linkėjo PAGARBOS, MEILĖS, TIESOS, ŠVIESOS, LAISVĖS.

Pradinių klasių mokytoja Milda Černiauskaitė

Skip to content