Iš Prienų – su medaliais

2017 m. spalio 14 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos moksleivių aerobinės gimnastikos vaikų, jaunučių, jaunių asmeninės pirmenybės. Į jas kartu su gausiu sportininkių būriu išvyko ir trys VGTU inžinerijos licėjaus moksleivės: antros klasės mokinė Liepa Pilipavičiūtė, trečiokė Žymantė Tebelškytė ir penktokė Vilija Poderytė.
Fortūna šypsojosi jauniausiajai sportininkei – Liepai. Ji ant apdovanojimų pakylos lipo net du kartus: vaikų amžiaus grupėje trejeto rungtyje iškovojo bronzos medalį, o grupės (penketo) rungtyje kartu su komandos draugėmis tapo čempionėmis.
Jaunutės Vilija ir Žymantė nepritrūko sportinio ryžto ir, nugalėjusios beveik visas varžoves grupės rungtyje, lipo ant trečiosios vietos apdovanojimų laiptelio. Trejeto rungtyje, tiesa, sėkmės šiek tiek pritrūko ir mergaičių komanda liko per žingsnelį nuo medalių – užėmė ketvirtąją vietą.
Trenerė Virginija Juodviršė didžiavosi savo auklėtinėmis ir žadėjo toliau kelti jų meistriškumo lygį, kad ateityje rezultatai būtų dar geresni.

Vilijos Poderytės mama

 

Skip to content