Licėjaus ketvirtokų iniciatyva „Pasakų iššūkis 2020“

Spalio ir lapkričio mėnesiais 4a klasės mokiniai dalyvavo iniciatyvoje „Pasakų iššūkis 2020“, susipažino su įvairių tautų įdomiomis linksmomis, liūdnomis ir pamokančiomis pasakomis.

Plačiau aptarę dvi pasakas „Keturi varpai“ ir „Mėlynasis karoliukas“ bei surengę varpelių ir jų piešinių parodas, mokiniai ėmėsi daug sunkesnės užduoties – suvaidinti pasaką. Vaikai pasiskirstė grupėmis ir iš mokytojos pateikto sąrašo išsirinko jiems labiausiai patikusią pasaką. Rudens atostogos buvo darbingos – visą savaitę ketvirtokai su savo komandos draugais tarėsi bei dalinosi užduotimis ir idėjomis. Pasiruošimo darbai taip pat atskleidė mokinių kūrybinius gebėjimus – jie patys iš įvairiausių medžiagų gamino lėles, jas spalvino, klijavo.

Ketvirtokams puikiai pavyko įgyvendinti užduotį – suvaidinti ir pajausti pasaką. Ši užduotis ugdė vaikų kūrybiškumą bei sustiprino bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius.

Patys kurdami lėlių teatrą ir vaidindami pasaką, mokiniai ne tik gilino gimtosios kalbos, dorinio ugdymo, inžinerijos, matematikos, muzikos ir dailės dalykų temas, bet ir įsitikino, kad pasakų skaitymas padeda įgyti daugiau žinių, skatina tobulėti ir siekti tikslų.

4a klasės mokinė Kotryna Zabotkaitė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.