Kompiuteriukai vaikams

VGTU inžinerijos licėjus prisidėjo prie paramos fondo „Kompiuteriukų paramos fondas“ inicijuoto projekto „Kompiuteriukai vaikams“.
Mūsų mokykla buvo pasirinkta kaip pilotinė išbandant micro:bit taikant ugdymo procese. 5 klasių mokiniai gavę micro:bitus sėkmingai mokinosi programuoti.

Direktoriaus pavaduotoja inžineriniam ugdymui Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė ir barclays programuotojas Kęstutis Mačiulaitis 2017-11-28 vedė internetinė paskaita „Kompiuteriukai vaikams: įvadiniai mokymai kaip pradėti naudotis micro:bit“. Webinare dalyvavo apie 170 Lietuvos mokyklų. 2018-01-16 vyka antroji internetinė paskaita „Kompiuteriukai vaikams: micro:bit intergravimas į lietuvių, matematikos ir informatikos pamokas. Praktinių užduočių pristatymas“ ir joje dalyvavo apie 145 Lietuvos mokyklų.

2018-02-08 Studijos 2018 Vilniaus miesto administracijos direktorius Povilas Poderskis ir Direktoriaus pavaduotoja inžineriniam ugdymui Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė skaitė paskaitą „Įgūdžiai be kurių neapsieisime: programuokime lengvai ir kūrybiškai su micro:bit kompiuteriuku“