Įteikti vokiečių kalbos diplomai

Spalio 1 dieną mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti tarptautiniais vokiečių kalbos diplomais ir pažymėjimais: A1 kalbinio lygio (8 kl. mokiniams, pavasarį laikiusiems Gėtės instituto „Fit in Deutsch A1“ egzaminą), A2 lygio diplomai (9 kl. mokiniams, pavasarį laikiusiems „Auf dem Weg zum DSD 1“ egzaminą) ir A2 / B1 diplomai bei pažymėjimai (10–12 kl. mokiniams, pavasarį laikiusiems egzaminą vokiečių kalbos diplomui DSD 1 (Das Deutsche Sprachdiplom I) gauti). 

A1 kalbinio lygio diplomas – tai pirmasis sėkmingas vokiečių kalbos mokymosi žingsnis! A2 egzaminas yra dar rimtesnis, o DSD 1 diplomas yra vokiečių kalbos žinių įvertinimo A2 arba B1 lygiais įrodymas, plačiau atveriantis duris darbo galimybėms Lietuvoje ir užsienyje, taip pat studijoms šalyse, kuriose kalbama vokiškai (Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje).

Diplomus teikė Centrinės užsienio švietimo sistemos valdybos (ZfA) naujasis vadovas Lietuvoje Alexanderis Schleichas ir Margarita Repečkienė su Nijolia Buinovskaja iš Gėtės instituto.

Sveikiname gausų būrį mokinių, kurie tobulėja ir nebijo iššūkių. Linkime toliau sėkmingai mokytis, kalbėti vokiškai ir drąsiai kopti aukštyn!

Vokiečių kalbos mokytoja Kristina Sagaidak