Įspūdinga Gamtukų pamoka licėjaus pradinukams

2018 m. balandžio 17 d. 1d, 1e, 1f, 3c ir 4 a klasių mokiniai su mokytojomis licėjaus aktų salėje dalyvavo įspūdingoje „Gamtukų pamokoje“. Jos metu vaikams buvo rodomas 3D filmukas apie gamtą, Lietuvos ir pasaulio gamtos paminklus. Vėliau vaikai stebėjo 7 unikalius praktinius mokslo eksperimentus – bandymus su ugnimi ir šalčiu, kurie patrauklia ir vaikams suprantama forma pristatė gamtos mokslą. Vaikai sužinojo kaip atsiranda ugnis, žaibas, kaip susiformuoja ledas, rūkas ir kas yra vanduo. Išeidami visi vaikai gavo knygeles apie gyvąją ir negyvąją gamtą.

Didžiausią įspūdį pradinukams paliko eksperimentai su šalčiu, sušaldytų sausainių ragavimas, sušaldyto oro deformacijos bei gyvas sušalusio oro sprogimas, kuris salėje išsiveržė galingu „ugnikalniu“. „Nepamirštama bei įspūdžių pilna pamoka, kurios nepamiršime dar ilgai“, – taip po renginio kalbėjo ir mokytojos, ir vaikai.

„Gamtukai“ – tai neformalaus ugdymo pamoka pradinių klasių moksleiviams, kurios tikslas yra šiuolaikiškomis praktinėmis priemonėmis skatinti jaunąją kartą pažinti gamtą ir ją saugoti.

www.gamtukai.lt

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.