Informacija dėl mokyklinių uniformų

Gerb. VGTU inžinerijos licėjaus mokinių tėveliai, padėti vaikams atrodyti gražiai ir turėti naujas uniformas – didžiausias mūsų įmonės noras ir iššūkis šiuo metu.
Darome viską, kad kasdien blogėjanti tiekimo situacija kuo mažiau turėtų įtakos rezultatui. Mūsų tiekėjai, kaip ir daugelio kitų, susiduria su dar blogesne situacija, kasdien praranda vis daugiau. Nors mums jau nuo 2021 m. rugsėjo mėn. kasdien žadama, jog mokykliniai džemperiai greitu metu bus prekyboje, tačiau datos kasdien vis nukeliamos. Situaciją sistemoje tikriname kiekvieną dieną.

Naujausia vilties teikianti informacija – 2022 m. devintą savaitę turėtų būti atnaujinta prekyba. Suprantame įtampą ir labiau nei bet kas norėtumėme, kad būtų įmanoma tai išspręsti
tiesiog dabar, bet situacijos pakeisti niekaip negalime.

Todėl apsvarstėme keletą alternatyvų:
1. Palaukti žadamos datos ir, gavus drabužius, per trumpiausią laiką įgyvendinti projektą;
2. Naudotis vietinių dizainerių paslaugomis, gaminti uniformos dizainą Lietuvoje.

Tačiau kaštai tokiu atveju išauga keletą kartų. (Jei apsispręstumėte(-me) veikti taip, tuomet labai atidžiai suskaičiuotume ir pateiktume tikslias sumas.)
Šiuo metu labai laukiame informacijos iš tiekėjų ir esame pasiruošę supažindinti Jus su naujausia informacija, kai tik ją gausime.

Dėkojame už Jūsų kantrybę ir supratingumą.
Esame atviri Jūsų pasiūlymams.
Balt Core komandos vadovė Inga Irena Kindurienė
tel.: +( 370 ) 699 43 970

Skip to content