Esu tolerantiškas

Lapkričio 16 dieną 4a klasės mokiniai, lankantys etikos pamokas, dalyvavo viktorinoje „Esu tolerantiškas“, skirtoje Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Renginį organizavo Vilniaus miesto Šeškinės pradinė mokykla. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus 4 a klasė, vadovaujama mokytojos Linos Kairiūkštienės, tokio pobūdžio renginyje dalyvauja jau antrus metus iš eilės. Šiemet, subūrę komandą iš penkių narių ir pasivadinę „Jaunaisiais inžinieriais“, mokiniai parengė įspūdingą prisistatymą apie draugiškumą ir pagalbą vienas kitam.

Viktorinoje be „Jaunųjų inžinierių“ šiemet dalyvavo dar trys komandos: Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos komanda „Tuskulėniukai“, Vilniaus „Taikos“ progimnazijos „Taikos balandžiai“, Simono Stanevičiaus progimnazijos „Tolerancijos paukščiai“.

Šventės dalyviai ne tik prisistatė, atsakinėjo į klausimus, piešė, vaidino, bet ir atliko įvairias praktines užduotis, skatinančias draugiškumą ir toleranciją. Komandų nariai savo užduotis vertino emocijų plunksnelėmis, kurios perteikė susidomėjimą, abejones ar džiaugsmą atlikta užduotimi. Šiomis plunksnelėmis vaikai papuošė dailininkės Vilijos Kačanauskienės sukurtus paukščius, šių metų tolerancijos simbolį.

Atlikę užduotis, vaikai vaišinosi, klausėsi popmuzikos choro „Garsiukai“ atliekamos dainos „Sparnai gerumo“ ir drauge dainavo. Pilni įspūdžių ir gerų emocijų, susiradę naujų draugų, vaikai šurmuliuodami nenoriai skirstėsi, pasižadėję susitikti ir kitąmet.

Miglės mama Auksė Pikturnienė

Skip to content