ERASMUS+ KA1 projekto kursai mokytojams Maltoje

Vasario 13–17 dienomis VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja Rūta Filončikienė ir matematikos mokytojas Paulius Vanagas dalyvavo tarptautiniuose kursuose  „Empowerment in ICT Skills“, kurie vyko Maltoje. Kursuose taip pat dalyvavo pedagogai iš Suomijos, Airijos, Italijos, Lenkijos, Ispanijos, o lektorė – atvykusi iš Didžiosios Britanijos.

Mokytojai tobulino dalykines, skaitmenines, bendrakultūrines kompetencijas. Kursų metu buvo pristatytos ir išbandytos įvairios mokymo bei mokymosi aplinkos, programos, kurias galima taikyti ugdymo procese – tai Google Drive, Dropbox , Corkboard – linoit, LearningApps.org, Cartoon.pho.to, Audacity, Podcasts, Justcast, PodomaticEDpuzzle, Chatwing, Todaysmeet. Mokytojai taip pat kūrė tinklaraštį ir internetinę svetainę.

Paskutinę mokymų dieną mokytojai atliko projektinius darbus – pristatė programas, su kuriomis susipažino ir kūrė mokomuosius objektus, demonstravo savo sukurtus tinklaraščius bei asmeninius internetinius puslapius.

Visą savaitę Rūta ir Paulius ne tik aktyviai mokėsi, bet susipažino su Maltos kultūra, istorija, dalyvavo  kursų organizatorių surengtose ekskursijose po žymias lankytinas šios salos vietas. Surengtų susitikimų metu pavyko užmegzti ryšius su kitų šalių mokytojais.

Licėjuje vykdomas Erasmus+ mobilumo projektas „Inovatyvių metodų ir mokymo priemonių taikymas ugdant 7–18 metų amžiaus mokinių inžinerines kompetencijas“  – tai ne tik puiki galimybė mokytojams  tobulinti dalykines kompetencijas, bet ir semtis patirties, bendrauti, bendradarbiauti su kitų šalių pedagogais, pažinti įvairių Europos valstybių istoriją bei kultūrą.

Skip to content