Dubenėliai šunims iš senų knygų sulaukė specialios nominacijos

VGTU inžinerijos licėjaus knygos bičiulių būrelio nariai nusprendė dalyvauti Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro paskelbtame konkurse „Dubenėlis šuniukui“.

Bibliotekoje yra daugybė knygų, tačiau iš tų, knygų, kurias mielai skaito vaikai ir mokytojai, knygų bičiuliai negalėjo gaminti dubenėlio. Tad draugiškai pasitarę kartu su savo vadovėmis nuėjo į sandėlį ir pasirinko senų, nurašytų, jau nebereikalingų knygų ir vadovėlių ir iš jų „sumeistravo“ dubenėlius. Išsispausdino gerai žinomų knygų apie šunis ir jų gyvenimus viršelius, jais apklijavo senas knygas.  Ir štai – dubenėliai.

Dauguma būrelio lankytojų turi šunis ir juos ne tik labai myli, bet ir mėgsta apie juos kalbėti. Teko išbandyti  kaip šunys reaguoja į šiuos dubenėlius. Ir patys nustebo pamatę, kad, įdėjus skaniukų, šuniukai net išmoksta atsiversti knygos viršelį.

Darbelius darė Luknė Juraškaitė (3 c), Kipras Bliznikas (3 c); Izabelė Byčkovaitė (4 c); Kotryna Kerulytė (4 c) bei jų vadovės – bibliotekininkės Rasa Praninskienė ir Laima Šabūnienė

Gražiausius darbelius rinko parodos tarptautinės šunų parodos lankytojai bei teisėjai. Kūrinių vertinimo komisiją sudarė taip pat ir ekologinę kultūrą bei konstrukcines medžiagas būsimiesiems technologijų mokytojams dėstanti LEU Technologijų ir technologinio ugdymo katedros doc. Inga Kepalienė, šios katedros magistrantė Miglė Pilvelytė. VGTU inžinerijos licėjaus knygų bičiulių dalyviai, gaminę dubenėlius iš senų knygų, gavo specialią Edukologijos universiteto nominaciją.