Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Š.m. balandžio 27, 28 d. Vilniuje, prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ vyks unikalus projektas ir vienintelis nemokamas Lietuvoje – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei.

“Z vaikai” projekto metu, vienoje vietoje galima rasti tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, „protingas” knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.

Atsižvelgus į tai, kad vaikų turiningas laisvalaikis aktualus ir vasaros metu, kuomet švietimo įstaigos atostogauja, o tėvai dirba, šį kartą, renginys bus skirtas vasaros veikloms, kryptingui užimtumui ir edukacijoms.

Visa veikla ir įėjimas į renginį yra nemokami, nes pagrindinis šio renginio tikslas – tinkamai ir kryptingai užimti vaikus, suteikti jiems kuo daugiau galimybių ugdyti savo gebėjimus ir siekti savo svajonės. Tėvams, šis renginys – didelė pagalba surasti savo vaikui įdomų būrelį/knygą/žaislą ir džiaugtis kartu su juo.

Skip to content