#BeActive kvadrato varžybų rezultatai

Visą praėjusią savaitę (rugsėjo 24–27 dienomis) didžiojoje sporto salėje aidėjo kurtinantis triukšmas: taip 4–6 klasių mokiniai palaikė savo rinktines, dalyvavusias Europos #BeActive – žaidžiame kvadratą renginio finalinėse licėjaus tarpklasinėse varžybose. Rungtynės vyko tarp ketvirtų ir penktų klasių rinktinių bei šeštų klasių mergaičių ir berniukų komandų.

Savo gebėjimą žaisti kvadratą demonstravo visos VGTU inžinerijos licėjaus klasės. Gausus žiūrovų būrys ir auklėtojai aktyviai skandavo palaikymo šūkius – lyg dėl mokyklos įsteigtų pereinamųjų taurių rungtyniautų tarpusavyje ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.

Ketvirtų klasių finalinės varžybos buvo perkeltos net į spalio 1 dieną. Tarpusavyje žaidė 4b ir 4d klasių rinktinės. Nugalėjo 4b klasė. Penkios penktosios klasės kovojo tarpusavyje dėl pereinamosios taurės ir nugalėtojų vardo. Geriausiai pasirodė 5d klasės rinktinė. Net po šešias berniukų ir mergaičių komandas subūrę šeštokai aiškinosi, kuri klasė stipriausia. Labai įtemptas finalas vyko tarp 6a ir 6b klasių mergaičių. Tik po trijų kėlinių lygiavertės kovos nugalėjo 6a klasės mergaičių komanda. Berniukų nugalėtojų taurę iškovojo 6f klasės mokiniai, rezultatu 2:0 įrodę pranašumą prieš 6c klasės komandą.

Pasibaigus #BeActive – žaidžiame kvadratą tarpklasinėms varžyboms, bus sudarytos VGTU inžinerijos licėjaus rinktinės, kurios dalyvaus Vilniaus miesto mokyklų žaidynių varžybose. Linkime sėkmės!

#BEACTIVE 2018 – žaidžiame kvadratą