Apie projektą  „Talentai“

2020 m. lapkričio mėnesį licėjaus  4a klasės mokiniai dalyvavo programos  „Laikas kartu“  projekte „Talentai“. Šio projekto tikslas – įrodyti vaikams, jog kiekvienas žmogus turi talentą, tik reikia mokėti jį atrasti. Per pamoką vaikai sužinojo, kas yra įgūdis, kuo jis skiriasi nuo talento, ar reikia lavinti talentą, kaip talentas gali pasitarnauti ateityje tau pačiam ir  kitiems žmonėms. Vėliau ketvirtokai pasirinko po klasės draugą, atrado jo talentą ir sukūrė rebusą. Po to visi turėjo gerokai pasukti galvas, kol iššifravo paslėptą kiekvieno draugo talentą.  

Vėliau mokytoja vaikams skyrė užduotį – pristatyti savo paties talentą. Mokiniai abejojo, teigė neturintys  jokio talento… Tačiau jie klydo. Išsiaiškinome, kad 4a klasės mokiniai groja įvairiausiais instrumentais, piešia, lipdo, siuva, sportuoja! Daugelis vaikų mano, jog jie savo talentą paveldėjo iš tėvų, nes muzika, sportas ar rankdarbiai visada buvo vienas iš jų šeimos pomėgių. Ketvirtokai grožėjosi vieni kitų piešiniais, nuostabiais megztais šalikais bei žaislais, stebėjosi lipdiniais, klausėsi gitaros muzikos, domėjosi baleto ar sporto šakų judesiais.

Šis projektas buvo išskirtinis, nes jis suteikė vaikams pasitikėjimo savimi ir paskatino tobulinti savo asmeninius pomėgius bei gabumus. Vaikai suprato, jog visi jie yra talentingi ir išskirtiniai.

4a klasės mokinė Kotryna Zobotkaitė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.