3b1 klasės ekskursija į Molėtų Etnokosmologijos muziejų ir “Menišką kaimą”

Artėjant atostogoms 3b1 klasės vaikai norėtų pasidalinti su kitais pradinukais savo įspūdžiais apie šių mokslo metų rudenį vykusią įdomią ekskursiją, kuri galėtų būti šauni idėja ir kitoms klasėms mokslo metų užbaigimo proga.

Taigi, 2017 m. rugsėjo 29 dieną 3b1 klasės mokiniai lankėsi Molėtų Etnokosmologijos muziejuje ir ,,Meniškame kaime“. Muziejuje apžiūrėjo požeminę  galeriją, klausėsi įdomaus gido pasakojimo apie žmonijos ryšius su Kosminiu pasauliu, apie žmonės, gyvūnus, ir net augalus, kurie pabuvojo kosmose. Vėliau tarsi didelio mitologinio medžio  šaknimis kilo vis aukštyn stebėdamiesi įdomiais eksponatais, apžiūrinėdami Visatos nuotraukas. Galiausiai liftu pakilo aukštyn į Etnokosmologijos observatorijos apžvalgos aikštelę. Čia  visus pakerėjo nuostabūs Molėtų  krašto vaizdai – gražios Labanoro girios ir 6 ežerai. Lietuva iš paukščio skrydžio vaikams pasirodė ypač nuostabi. ,,Meniškame kaime“, esančiame Molėtų rajone, Bebrusų kaime, vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Vilnoniai žaidimai“, kurio metu susipažino su Lietuvoje auginamų avių veislėmis, vilnos rūšimis, veltinio  gaminiais, mokėsi velti vilnas, patys iš vilnos pasigamino po gražią, spalvingą servetėlę.

Siūlytume visiems, dar nemačiusiems šių nuostabių gamtos ir mokslo vietų Molėtų rajone, aplankyti jas, patikėkite, jūs grįšite ne tik geros nuotaikos, bet ir pilni įspūdžių ir naujų žinių!

Pradinių klasių  vyr. mokytoja Milda Martinkėnaitė

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.

Stojantiems į VGTU inžinerijos licėjų paskutinė e-sistemoje prašymų teikimo diena kovo 31 d.