Zoninių kvadrato varžybų rezultatai

Šeštadienį, lapkričio 17 dieną,  VGTU inžinerijos licėjaus vaikinų komanda (gimę 2006 metais ir jaunesni) pradėjo varžybas Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose. Susirinko tik trijų zonų nugalėtojai: Vilniaus miesto, Elektrėnų ir Vilniaus rajono komandos (Trakų zonos nugalėtojai neatvyko į varžybas).

Pirmieji tarpusavyje žaidė svečiai. Pergalę rezultatu 2:1 šventė Elektrėnų komanda. Per antrąsias varžybas susirungė VGTU inžinerijos licėjaus auklėtiniai ir jau pelnę pergalę  Elektrėnų mokiniai. Rungtynės truko 2 kėlinius, rezultatu 2:0 laimėjo  VGTU inžinerijos licėjaus rinktinė – Matas Buteliauskas, Kasparas Jakučionis, Benas Miliauskas, Mantas Rimkus, Vilius Svobonas (6f), Žygimantas Savukynas, Karolis Bėkšta (6c), Mantas Miliukas (6b), Titas Skirka (5d) ir Kipras Markevičius (6e).

Trečiąsias – lemiamas – varžybas mūsų berniukai pralaimėjo Vilniaus rajono komandai rezultatu 1:2. Gal per didelis pasitikėjimas savo jėgomis, gal nuovargis (pagrindiniai žaidėjai į varžybas atvyko jau po krepšinio treniruotės) neleido švęsti  antros pergalės. Visos komandos surinko po 3 taškus (vienas laimėjimas ir vienas pralaimėjimas), tad nugalėtojas nustatomas pagal laimėtų kėlinių skaičių. Tai ir nulėmė, kad mūsų komanda, atstovaujanti Vilniaus miestui, tapo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių varžybų nugalėtoja. Kitas turas, kur susitiks zonų nugalėtojai, vyks 2019 metų sausio mėnesį. Sveikiname vaikinų komandą ir linkime sėkmės kitame varžybų etape.