„We run Vilnius“ 5 km bėgimas su „Erasmus+“ komanda

Gegužės 22 dieną Vilniuje vyko „We run Vilnius“ bėgimas, kuriame savo jėgas buvo galima išbandyti 5, 10 arba 21,5 km ilgio trasoje.

Vilniaus inžinerijos licėjus su penkiais užsienio partneriais įgyvendina Erasmus+ projektą „Europos sostinių paslaptys“, tad programos Erasmus+ švietimo ir mokymo dalį Lietuvoje koordinuojantis Švietimo mainų paramos fondas pakvietė mūsų mokyklą dalyvauti fondo inicijuotoje akcijoje „Bėk su Erasmus+“.

Akcijos metu buvo suburta didžiausia bėgimo komanda Lietuvoje iš 537 programos Erasmus+ dalyvių, kurie atstovavo 49 švietimo institucijoms – nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki švietimo organizacijų administracijos darbuotojų ar net šalies senjorų. Vilniaus inžinerijos licėjaus komandą sudarė 22 bėgikai (5–11 klasių mokiniai ir 4 mokytojai).

Erasmus+ komandą treniravo Vaida Žūsinaitė – lengvaatletė, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė, daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionė ir prizininkė, Vilniaus maratono rekordininkė, užsitikrinusi vietą šiemet Brazilijoje vyksiančiose Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roberta Firavičiūtė