Vilniaus miesto mokyklų žaidynių merginų tinklinio varžybos

Sausio 23 ir 25 dienomis Vilniaus Antakalnio gimnazijoje vyko 2023-2024 metų Vilniaus miesto merginų tinklinio mokyklų žaidynių pirmasis etapas. Mūsų mokyklos merginų tinklinio komanda varžėsi C pogrupyje, kartu su Vilniaus Antakalnio gimnazija, Vilniaus Žirmūnų gimnazija ir Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija. Pirmąją dieną VGTU inžinerijos licėjaus tinklininkės susitiko su pogrupio šeimininkėmis Vilniaus Antakalnio gimnazijos merginomis. Po be galo įtemptos kovos, rezultatu 1:2, teko pripažinti varžovių pranašumą. Antrają varžybų dieną teko varžytis su Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija, kuriai buvo nusileista rezultatu 0:2. Paskutinėse grupės rungtynėse į kovą merginos stojo su Vilniaus Žirmūnų gimnazija. Visas rungtynes stabiliai rungtyniavusios VGTU inžinerijos licėjaus merginos iškovojo pergalę rezultatu 2:0. Iškovoję vieną pergalę ir patyrę du pralaimėjimus mūsų mokyklos tinklininkės C pogrupyje užėmė 3 vietą. Deja, tačiau to pritrūko jog žengtumėme į antrąjį Vilniaus miesto mokyklų žaidynių etapą.

 Komandos trenerio D.Savicko mintys po varžybų:

  • Šiemet surinkome jauną, tačiau labai ambicingą komandą. Dauguma žaidėjų buvo jaunesnės už savo varžoves, o tai pasireiškė galutiniame rezultate. Merginoms pritrūko varžybinės patirties ir susižaidimo, kadangi daugumai tai buvo pirmos varžybos gyvenime. Komanda daug klydo puolime ir prie padavimo linijos, o šie tinklinio elementai dažniausiai lemia pergales mokyklų tinklinio lygyje. Žvelgiant į pozityvesnius dalykus, komanda viso turnyro eigoje gerino savo žaidimą, paskutinėse rungtynėse, išsivadavo iš įtampos gniaužtų ir pasiekė užtikrintą pergalę. Tai parodo, jog komanda turi potencialo kitais metais mokyklų žaidynėse žengti kur kas toliau.

 

Komandos žaidėjos Urtės Tumosaitės mintys po varžybų:

  • Manau, jog komandai pritrūko daugiau susikaupimo ir geresnės nuotaikos aikštelėje. Asmeniškai, per rungtynes patyriau labai daug emocijų – džiaugsmo, liūdesio, kartais šiek tiek pykdavau ant savęs dėl tam tikrų momentų aikštelėje. Apibendrinant, man šios varžybos labai patiko, buvo be galo smagu varžytis su kitomis mokyklomis, taip pat įgavau labai daug patirties, kuri, manau, man pravers ateityje.

 

Fizinio ugdymo mokytojai D.Savickas ir N. Gudžiūnienė