Vilniaus miesto 9-12 klasių mokinių konferencija „Savanorystės patirtys ir galimybės”

2020 m. vasario 11 dieną mūsų licėjuje vyko Vilniaus miesto 9-12 klasių mokinių konferencija ,,Savanorystės patirtys ir galimybės“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius savanoriauti, sužinoti kuo daugiau savanoriavimo galimybių Vilniaus mieste, Lietuvoje ir už jos ribų, dalintis patirtimi, lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Pasidalinti savanoriavimo patirtimi į VGTU inžinerijos licėjų susirinko Jono Basanavičiaus, Pilaitės, Žirmūnų, Minties, Vladislavo Sirokomlės gimnazijų, Vilniaus licėjaus ir Antakalnio atviras jaunimo centro atstovai. Mokiniai atvyko paruošę pranešimus, kuriuos ir pristatė konferencijoje. Išklausėme net 15 skirtingų mokinių pranešimų, kurių metu mokiniai dalinosi savo patirtimi, lavino viešojo kalbėjimo įgūdžius, įgavo drąsos kalbėti prieš didelę auditoriją.

VGTU inžinerijos licėjui atstovavo IIIb gimnazinės klasės mokiniai: Greta Blochinaitė, Viktorija Karalkevičiūtė ir Greta Steponavičiūtė, kurios skaitė pranešimą ,,Mūsų savanorystės patirtys“, ir Vidmantas Sinkevičius – ,,Mano patirtis su CISV“. Renginį vedė IIIb gimnazinės klasės mokinės Goda Ponomariovaitė ir Kamilė Rakel. Konferencijoje savanoriavo mūsų licėjaus mokinių tarybos nariai.

Konferencijoje su mokiniais dalinosi patirtimi Jaunimo reikalų departamento atstovė Milda Lukoševičiūtė (pranešimas ,,Savanorystė ir Jaunimo savanoriška tarnyba“), ESC Europos solidarumo korpuso projektų koordinatorė Greta Avalasevičiūtė (pranešimas ,,Europos solidarumo korpusas ir tarptautinė savanorystė“), asociacijos ,,Aktyvus jaunimas“ atstovė Živilė Paulauskaitė (pranešimas ,,Savanorystė su AY) ir platformos ,,Vilnius – besimokantis miestas“ atstovai Brigita Ruzienė ir Nerijus Kriaučiūnas (pranešimas ,,Vilnius – besimokantis miestas“)

Socialinė pedagogė Loreta Dirsienė

 

 

Skip to content