Vilnelės Vaičiūnaitės taikos plakatas – parodoje Seime

VGTU inžinerijos licėjaus 6c klasės mokinės Vilnelės Vaičiūnaitės darbas atrinktas į Tarptautinio LIONS Taikos plakato konkurso „Būkime jautrūs“ Lietuvos finalą ir kartu su kitais Lietuvos finalistų darbais eksponuojamas parodoje Seime.

Jau daugiau nei tris dešimtmečius Tarptautinės LIONS klubų organizacijos iniciatyva rengiamas Taikos plakato konkursas, kuriuo siekiama 11–13 metų amžiaus vaikus paskatinti per meną kūrybiškai atskleisti savo požiūrį, jausmus, viziją apie pasaulį ir taiką bei atrasti bendrystę su kitais.
2022 m. pabaigoje konkurso dalyviai plakatus kūrė tema „Būkime jautrūs“, kurios pagrindinė idėja – vizualiai išreikšti savo suvokimą empatijos, užuojautos bei gebėjimo atjausti kitą aspektu. Konkurse dalyvavo 151 mokinys iš visos Lietuvos.

Lietuvos LIONS klubų asociacija šį konkursą organizuoja trečią kartą, sudarydama sąlygas Lietuvos vaikams lygiaverčiai dalyvauti tarptautiniame konkurse, atskleisti savo talentus ir siekti jų pripažinimo ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygiu.

 

Skip to content