VGTU kūrybinių industrijų studentė vedė seminarus „Renkuosi ateitį“

Vasario 6 dieną Aistė Rimkutė, VGTU kūrybinių industrijų specialybės studentė ir Kalba.lt  studijų užsienyje vadybininkė, mūsų licėjaus dešimtokams vedė seminarus „Renkuosi ateitį“.
Aistė skatino mokinius jau dabar mąstyti, kokį darbą norėtų dirbti, išskirti savo pomėgius, gilinti žinias ir įgūdžius tose srityse, kuriose sekasi geriausiai. Juk ir popamokinė veikla, ir lankomas būrelis, ir savanorystė ar bet kokia neformali veikla gali būti karjeros pradžia.
Lektorė pabrėžė, kad renkantis studijas svarbu nestoti mokytis bet kur, stengtis pasirinkti profesiją, kuri tiktų labiausiai pagal gabumus ir pomėgius. Užsiimdamas mėgstama veikla, žmogus tikrai bus geras specialistas ir savo srities profesionalas, tada ir gerai apmokamą darbą gauti nebus sunku.
Aistė bandė įkvėpti mokinius, kad kiekvienas yra gabus, tik ne tose pačiose srityse. Dalinosi savo patirtimi, kaip jai sekėsi mokykloje ir kaip rinkosi savo studijų kelią.
Seminaro pabaigoje studentė pristatė mokiniams, kokį darbą dirba, kokias paslaugas teikia Kalba.lt, o norinčius studijuoti užsienyje kvietė nemokamai konsultuotis visais iškilsiančiais klausimais.

Ugdymo karjerai koordinatorė Loreta Dirsienė