VGTU inžinerijos licėjaus pradinukai – šachmatų varžybų nugalėtojai

2020 m. sausio 21 d. Karolinos konferencijų centre vyko Vilniaus miesto šachmatų  tarpmokyklinės varžybos. Pradinių klasių kategorijoje varžėsi 16 Vilniaus pajėgiausių mokyklų komandų. Tarp jų – ir VGTU inžinerijos licėjaus 3-4 pradinių klasių rinktinė: H. Jonaitis, T. Rimkus, M. Jaseliūnas ir A. Andrijauskaitė.

Mūsų licėjaus jaunieji šachmatininkai šiose varžybose užėmė I-ąją vietą ir iškovojo teisę atstovauti Vilniaus miesto mokykloms Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinėse varžybose Druskininkuose. Sveikiname!

Iš viso mūsų licėjaus komanda surinko 10 komandinių taškų iš 12 galimų, nepralaimėjo nė vieno mačo ir sužaidė 2 lygiosiomis. O M. Jaseliūnas asmeninėje įskaitoje laimėjo 6 partijas iš 6 galimų.

II-ąją vietą užėmė Sietuvos progimnazija, III-ąją – Jeruzalės progimnazija.

5-12 klasių varžybose dalyvavusi VGTU inžinerijos licėjaus komanda: M. Radzevičius, R. Sakavickas, I. Maniušis ir E. Mačiokaitė, užėmė 8 vietą. Visus varžybų rezultatus galima pasižiūrėti http://chess-results.com/tnr507936.aspx?lan=30&art=63