Vaikinų tinklinio turnyras 2 x 2

Gruodžio 11 dieną mūsų licėjuje vyko I–IV klasių vaikinų tinklinio turnyras 2 x 2. Užsiregistravo aštuonios komandos. Prieš varžybas daug smalsumo ir intrigos sukėlė viena ypatinga užsiregistravusi pora – matematikos mokytojas Tomas ir rusų kalbos mokytojas Andrejus. Visi norėjo žaisti su mokytojais, bet kartu ir nerimavo, nes dalyviai puikiai pažįsta vienas kitą ir įvertina galimybes, o čia tikra paslaptis.

Vaikinai išsitraukė burtus ir dviejų minusų sistema pradėjo varžybas. Iš viso vyko 12 susitikimų. Kiekviena kova buvo lyg dalybos dėl pirmos ir antros vietų, visų žaidėjų ir gausaus būrio sirgalių dėmesys net dvi valandas buvo prikaustytas prie žaidimo eigos. Žaidėjai pasižymėjo geru fiziniu bei techniniu pasirengimu, bet pergalę vieno ar dviejų taškų skirtumu lėmė greitesnė reakcija, mąstysena, kovingumas ir sėkmė. Puikiai pasirodė mokytojai, kuriems pritrūko tik dviejų taškų, kad kovotų dėl trečiosios vietos. Juos nugalėjo Gustas Mincevičius (IVb) ir Kajus Oškutis (IIIb), kurie, įveikę Gabrielių Rimką bei Gustą Kasperaitį (IIIa), užėmė trečiąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Mantas Masaitis ir Elonas Adomaitis (IVa), o pirmąją – Lukas Tarasevičius (IIa) ir Pijus Kėrys (IIIb).

Sveikiname laimėtojus, prizininkus, mokytojus ir visus dalyvius. Dėkojame sporto tarybai už pagalbą organizuojant ir vykdant turnyrą.

Kūno kultūros mokytoja Rita Vinickienė

Skip to content