Tinklinio turnyras 2×2, skirtas Valentino dienai

Vasario 12–13 dienomis licėjuje vyko tinklinio turnyras 2×2 (mergina + vaikinas), skirtas Valentino dienai. Varžytis užsiregistravo 13 komandų. Komandos žaidė dviejų minusų sistema iš vieno seto iki 15 taškų. Per visas varžybas vyravo puiki nuotaika, draugiškumas, pagarba varžovui, netrūko gražių žaidimo akimirkų, azarto, pasiaukojimo, emocijų.

Džiaugiamės, kad dalyvavo ir sėmėsi gerų emocijų keturi licėjaus mokytojai. Po labai atkaklių kovų I vietą iškovojo Evelina Čepanskytė (8d) ir Pijus Kėrys (IIIb), II vietą užėmė Gustė Česnulytė (IIIa) ir Gustas Mincevičius (IIIb), o III vietą, nugalėję mokytojų Ritos Vinickienės ir Andrėjaus Isajevo komandą, pelnė Veronika Čepanskytė (8d) ir Elonas Adomaitis (IIIa). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais bei atminimo dovanomis.

Sveikiname laimėtojus, prizininkus ir visus dalyvius! Dėkojame mokinių sporto tarybai, ypač Monikai Pranaitytei ir Vaivai Vainoriūtei bei 8d klasės merginoms už didelę pagalbą organizuojant šį turnyrą. Norinčiuosius pamatyti turnyro akimirkas ir pajusti vyravusią atmosferą kviečiame peržiūrėti nuotaikingą filmuką!