Teatro diena su lėlininku

Kovo 27 diena – Teatro diena. 7 c klasės mokiniai kartu su savo auklėtoja Egidija susiruošė į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur buvo surengtas susitikimas su „Lėlės“ teatro režisieriumi ir dailininku Rimu Driežiu. Jis vaizdžiai papasakojo apie teatro meno subtilybes, pasaulio lėlių vaidinimų istoriją, prasidėjusią prieš tūkstančius metų, „Lėlės“ teatro istoriją, kuriai vos 60 metų, nors kai kurie šaltiniai mini Lietuvoje jau XV amžiuje buvus lėlių vaidinimus. Tiesa, jis nusistebėjo, kad iš visos klasės tik keli mokiniai kadaise lankėsi „Lėlės“ teatre. Šiuo metu šiame teatre rodomi spektakliai ir suaugusiesiems, tad jis kvietė susitikimo dalyvius pažiūrėti naujausius spektaklius, apsilankyti teatro muziejuje.
Vėliau M. Mažvydo bibliotekos bibliotekininkė Viktorija pakvietė vaikus apžiūrėti atsinaujinusią ir šiuolaikiškai sutvarkytą didžiausią šalies biblioteką, papasakojo apie jos veiklą, aprodė skaityklas, supažindino su bibliotekos tvarka. Kai kurie mokiniai susidomėjo bibliotekos siūloma savanorystės veikla.
Kitą savaitę VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pradeda ekskursijų turus į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur bus supažindinti su biblioteka, jos veiklomis.